Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotografie
Hladnovská 259/128, Moravská Ostrava
· Nyní zavřeno (11:00 - 21:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Nové Mexiko

Jsme nově zrekostruovaná restaurace ve sportovním areálu Sport Mexiko, v bezprostřední blízkosti florbalové haly ČPP Arena, s výhledem do prostor krytého bazénu Mexiko. Nabízíme obědová menu a odpoledne stálou nabídku jídel, ve které můžete najít burgery z výběrového hovězího masa v domácích sezamových bulkách, křupavá kuřecí křidélka a dalšího.


V průběhu léta pro vás otevíráme venkovní posezení, kde oceníte kromě perfektně vychlazeného piva také speciality z našeho grilu, který pro vás otvíráme vždy, když nám počasí dovolí.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba