Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotka
Na mapě

Informace Nové Mexiko

Jsme nově zrekostruovaná restaurace ve sportovním areálu Sport Mexiko, v bezprostřední blízkosti florbalové haly ČPP Arena, s výhledem do prostor krytého bazénu Mexiko. Nabízíme obědová menu a odpoledne stálou nabídku jídel, ve které můžete najít burgery z výběrového hovězího masa v domácích sezamových bulkách, křupavá kuřecí křidélka a dalšího.


V průběhu léta pro vás otevíráme venkovní posezení, kde oceníte kromě perfektně vychlazeného piva také speciality z našeho grilu, který pro vás otvíráme vždy, když nám počasí dovolí.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba