Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 36x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Nová Sladovna

Přehled hodnocení
79% celkově
85% personál
84% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 20x
3 3x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát sme si išli iba na chvílinku posedieť - manžel mal chuť na dobré pivko, ja na drobnú sladkosť:) Na pivo je tu vždy spoľahnutie- nesklamalo ani tentokrát. Tvarohové knedlíky s jahodovou polevou boli premierné, kafčo lahodné ako vždy a milo ma prekvapil malinový koktejl- ten bol výýýborný!!! A zase nás neklamala obsluhá- krátkovlasá čiernovláska - príjemná, ochotná, a aj napriek plnej hospode stále s úsmevom na tvári.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
I přes rezervaci jsme delší dobu čekali jak na přinesení jídelního lístku, tak na samotné jídlo, byť jsme si dali jen zeleninový salát z denního menu. Salát byl povadlý, celkově nevýrazné chuti. Pouze pivo můžeme pochválit. V restauraci jsme strávili téměř 80min,naštěstí jsme nespěchali, ale v rámci polední pauzy je to dost dlouhá doba.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla pripravena.Obsluha prijemna a komunikativni.Jidlo,ktere jsme si objednaly,bylo chutne.Platit kartou lze,ale bohuzel pri dnesnim placeni tato moznost nefungovala.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsme byli na oběd na menu, poměrně příjemné prostředí, obsluha velmi svižná. Co se týče jídla, neurazí, ale ani nenadchne. Pivo z vlastního minipivovaru mě osobně moc neoslovilo, ale třeba by jiné druhy byly lepší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
po delší době jsme opět navštivili Sladovnu......opět nova pivinka.....bylo uplně plno takže jsem rád že jsme využili rezervaci přes Restu..personal dobrej a pivo také.....spokojenost
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
po delší době jsme opět navštívili sladovnu.Opět nova nabídka piviček...ochutnali jsme všechny a opět spokojenost....myslím že to byla poslední přiležitost posedět na venkovní terase...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vzhledem k tomu, že v názvu stojí minipivovar, čekal jsem od piva trochu více. Mají sice široký výběr, ale chuťově mě neuspokojilo. Na druhou stranu tu jídlo vypadá velice dobře, ceny jsou zde taky hodně nízké. Opravdu příjemné překvapení bylo polední menu za dobré ceny.
Restaurace Nová Sladovna
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný minipivovar a restaurace v centru Opavy. Ochutnali jsme Korbel 11, Malinové 10, APA El Dorado a Černý Korzár - nejlepší za nás rozhodně 11 :) Ochutnané jídlo skvělé - žebra a burgery. Příjemná je i zahrádka. Doporučujeme!!!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO