Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 30x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Nová Sladovna

K dobrému pití patří dobré jídlo. Šéfkuchař Karel Mathias dokáže skloubit moderní i tradiční kuchyni. Má zkušenosti ze špičkových čtyřhvězdičkových hotelů. Jako opavský rodák a patriot má slabost pro polozapomenuté místní recepty a hlavně místní suroviny. Kvalitní suroviny jsou zde základem dobré kuchyně. Mezi speciality patří masové pokrmy připravené ve vakuu metodou "sous vide". Líčka nebo kachnu připravují po dlouhou dobu při velmi nízké teplotě, díky níž je maso mimořádně měkké a šťavnaté. Na terase naleznete vlastní udírnu, kde udí žebra, klobásy a další dobroty.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
po delší době jsme opět navštívili sladovnu.Opět nova nabídka piviček...ochutnali jsme všechny a opět spokojenost....myslím že to byla poslední přiležitost posedět na venkovní terase...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vzhledem k tomu, že v názvu stojí minipivovar, čekal jsem od piva trochu více. Mají sice široký výběr, ale chuťově mě neuspokojilo. Na druhou stranu tu jídlo vypadá velice dobře, ceny jsou zde taky hodně nízké. Opravdu příjemné překvapení bylo polední menu za dobré ceny.
Restaurace Nová Sladovna
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný minipivovar a restaurace v centru Opavy. Ochutnali jsme Korbel 11, Malinové 10, APA El Dorado a Černý Korzár - nejlepší za nás rozhodně 11 :) Ochutnané jídlo skvělé - žebra a burgery. Příjemná je i zahrádka. Doporučujeme!!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO