Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 9x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Nová Hospoda

Přehled hodnocení
89% celkově
93% personál
91% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 5x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace v nenápadné ulici. Jednoduchý vzhled zahrádky mezi rodinnými domky. Ale s velmi širokým výběrem jídel a výborně chutnající. Spokojenost :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace umístěná v nenápadné ulici. První dojem není nic moc, ale když se usadite, otevřete jídelní lístek a uvidíte široký výběr jídel, tak začnete měnit názor. A když potom i ochutnáte, co jste si vybrali, budete spokojeni :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsme si zvolili na sobotní setkání s rodinou. Dali jsme si tatarák, nebyl problém udělat nám topinky i na sucho. Tatarák mají opravdu čerstvý a pivo jako vždy skvělé. Personál fungoval skvělé.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Tato restaurace je vždy sázkou na jistotu, jinak tomu nebylo ani tentokrát. Jídlo bylo výborné, oceňuji velmi rychlé dodání, vychlazené pivo v tomto horku rovněž bodlo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace trochu dál z centra, s příjemnou nabídkou masa a steaků. Návštěvu jsme si užili, bylo to velmi příjemné posezení. Personál byl milý a ochotný, na baru jsme dostali velmi chutné koktejly
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásná nová Nová hospldka. :) Personál byl vtipný, příjemný. Jídlo bylo dobré. Je tam možnost jít na zahrádku, dovnitř kuřácké/ i nekuřácké prostředí. Což je úžasné, že si každý vybere podle chuti.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Příjemné a klidné prostředí. V přízemí hospoda, v patře nad nekuřácká restaurace. Bezproblémová rezervace přes Restu. Jídlo průměrné vzhledem k cenovému rozpětí. Ochotný a milý personál.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pekne a moderne zařízena restaurace v prvním patře, kde se nekouří. Potěšili me sypane čaje za super cenu.Jidlo nám také chutnalo, hlavně česnečka. Moc mila a pozorna obsluha.
Nová Hospoda Nová Hospoda Nová Hospoda
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Nově udělaná hospoda, zářící novou výbavou a lidi z okolí mají víc na výběr kam jít když zrovna nechtějí jít z nákupů do Butovického centra. Kromě pizzerie je zde v nabídce i klasika, což je výborné

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO