Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Nová Hospoda

Tradiční restaurace s nabídkou české a mezinárodní kuchyně včetně steakové kuchyně z jihoamerických chovů, kterou si můžete vychutnat v interiéru či na letní zahrádce. V 1. patře se nachází Bar s širokou nabídkou alkoholických nápojů, fotbálkem, kulečníkem a jukeboxem. Možnost pořádání narozeninových oslav a jiných společenských akcí v baru v 1. patře nebo v salonku v přízemí. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Tato restaurace je vždy sázkou na jistotu, jinak tomu nebylo ani tentokrát. Jídlo bylo výborné, oceňuji velmi rychlé dodání, vychlazené pivo v tomto horku rovněž bodlo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace trochu dál z centra, s příjemnou nabídkou masa a steaků. Návštěvu jsme si užili, bylo to velmi příjemné posezení. Personál byl milý a ochotný, na baru jsme dostali velmi chutné koktejly
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásná nová Nová hospldka. :) Personál byl vtipný, příjemný. Jídlo bylo dobré. Je tam možnost jít na zahrádku, dovnitř kuřácké/ i nekuřácké prostředí. Což je úžasné, že si každý vybere podle chuti.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO