Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Nová Dolská

Nová Dolská není jen obyčejný klub. Je to i místo, kam si zajít na dobrou večeři. Čerstvě upečené pizzy, doplněné o sklenku dobrého pití, zachutnají každému. Na malý hlad jsou připraveny menší verze…nebo čerstvě plněná bageta, sendvič, Itálií inspirované panini, nebo třeba lehký a zdravý salátek. V této nekuřácké restauraci umí připravit také bezlepkové a vegetariánské občerstvení a samozřejmě i nějaký ten sladký zákusek nebo jen slané „zobání“ k vínu či pivu.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto skvěle. Tleskam. Nová dolska je opravdu nová. Utulna a chillout zóna u kamen, detsky koutek, krásná vinoteka kde k vínu dostanete za poplatek sýry a olivy, pan martin nás ochotně všude provedl a vše ukázal včetně moderního fitka v druhém patře. .., skvělá hudba, po 22.00 se pln i parket a hraje dj. Byli jsme nadšeni!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO