Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 9x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Nostress Cafe Restaurant

French Asion Fusion, rafinovaný design, pohodová atmosféra a luxusní poloha v srdci historické Prahy – to je Nostress Cafe Restaurant Gallery.

Těšte se na originální a pestré menu, které si pochvalují i ti největší gurmáni. Proslulé jsou také originální belgické dezerty a pravá italská káva Illy.

V restauraci se drží hesla „no stress“ – čeká vás tu pohodová atmosféra, relaxační chill out hudba, příjemný personál, který nešetří úsměvy, a originální prostředí promyšlené do posledního detailu.

Interiéru vévodí pestré lampiony, stoly z tmavého dřeva, bambusové keře, spousta lampiček a zajímavých dekorací. Na stěnách visí umělecké fotografie, které si tu rovnou můžete i koupit. Nenechte si ujít úžasný výhled na Španělskou synagogu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na tejto reštaurácii si cením možnosť viacerých variácií u vejce Benedikt-moje obľúbené jedlo na raňajky. Postupne všetky ponúkané variácie testujem a doteraz som bola so všetkými veľmi spokojná.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Na společné narozeniny jsme se rozhodli oslavit v této restauraci, kterou si pamatuji jako zajímavou a rozhodně k navštívení. Ne tak tento večer. Když pominu zmatenou obsluhu, která po rezervaci pro čtyři osoby, chtěla nás usadit ke stolu pro možná tři, tak jídlo co jsme si dali, rozhodně neodpovidalo ani standardu. To, že není risotto s chrestem se může stát (neměl by vás ale na to číšník upozornit předem, abyste zase nemuseli vybírat znovu?), byla nám nabídnuta variace s liškami. No. Do restaurací chodím a jídlo si dávám to, co si nemůžu anebo neumím uvařit/ udělat sama. Risotto bez chuti a 'zápachu', nemastne, neslane... v poměru cena výkon, dost podprumer. Umím si představit, zvlaste v této lokalitě, mraky lepších podniků. Nicméně večer zachráněn, přesunuli jsme se pouze vedle - L'Fleur, kde byl okamžitě vidět diametralni rozdíl přístupu obsluhy, ale to už je jiný příběh....
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO