6 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Na mapě

Informace Nostress Cafe Restaurant

Nostress café restaurant najdete na pražském Starém městě již od roku 2002. Nabízí jednoduchou, zato však kvalitní mezinárodní kuchyni. K přípravě používají čerstvé suroviny i od českých farmářů. V Nostressu najdete chutě, které jiná restaurace nenabízí. Jsou pyšní na skvělé a originální cukrářské výrobky z vlastní cukrárny, jejichž sortiment neustále rozšiřují. Každá doba najíst se u nich je ta správná doba. Ať už chcete snídani, oběd, večeři nebo se zastavíte jen na kávu a něco k ní.

V interiéru připomínajícím daleké cesty za dobrodružstvím je radost vybírat z široké nabídky, protože každá volba je výhrou. Výborné jsou pokrmy z čerstvých ryb i mořských plodů. Připravují skvělou kávu k domácím dezertům – co více si ke skvělému zážitku přát? Zeptejte se šéfkukachaře.

Pokud byste chtěli oslavit zvláštní příležitosti, nebo chcete uspořádat firemní akci, tak si můžete rezervovat prostor. V létě si můžete vychutnat kávu i na venkovním posezení.
Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace