Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Nostress Cafe Restaurant

Nostress café restaurant najdete na pražském Starém městě již od roku 2002. Nabízí jednoduchou, zato však kvalitní mezinárodní kuchyni. K přípravě používají čerstvé suroviny i od českých farmářů. V Nostressu najdete chutě, které jiná restaurace nenabízí. Jsou pyšní na skvělé a originální cukrářské výrobky z vlastní cukrárny, jejichž sortiment neustále rozšiřují. Každá doba najíst se u nich je ta správná doba. Ať už chcete snídani, oběd, večeři nebo se zastavíte jen na kávu a něco k ní.

V interiéru připomínajícím daleké cesty za dobrodružstvím je radost vybírat z široké nabídky, protože každá volba je výhrou. Výborné jsou pokrmy z čerstvých ryb i mořských plodů. Připravují skvělou kávu k domácím dezertům – co více si ke skvělému zážitku přát? Zeptejte se šéfkukachaře.

Pokud byste chtěli oslavit zvláštní příležitosti, nebo chcete uspořádat firemní akci, tak si můžete rezervovat prostor. V létě si můžete vychutnat kávu i na venkovním posezení.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno