Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 11x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Nostress Cafe Restaurant

French Asion Fusion, rafinovaný design, pohodová atmosféra a luxusní poloha v srdci historické Prahy – to je Nostress Cafe Restaurant Gallery.

Těšte se na originální a pestré menu, které si pochvalují i ti největší gurmáni. Proslulé jsou také originální belgické dezerty a pravá italská káva Illy.

V restauraci se drží hesla „no stress“ – čeká vás tu pohodová atmosféra, relaxační chill out hudba, příjemný personál, který nešetří úsměvy, a originální prostředí promyšlené do posledního detailu.

Interiéru vévodí pestré lampiony, stoly z tmavého dřeva, bambusové keře, spousta lampiček a zajímavých dekorací. Na stěnách visí umělecké fotografie, které si tu rovnou můžete i koupit. Nenechte si ujít úžasný výhled na Španělskou synagogu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na tejto reštaurácii si cením možnosť viacerých variácií u vejce Benedikt-moje obľúbené jedlo na raňajky. Postupne všetky ponúkané variácie testujem a doteraz som bola so všetkými veľmi spokojná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S kamarátkou testujem reštaurácie a to na spôsobe prápravy vejec benedikt,ktoré ako som zistila z návštev podnikov málokde v Prahe vedia pripraviť tak,ako sa má.Tentoraz sme boli príjemne prekvapené, pokrm bol výborný a potešujúca je aj ponuka roznych variácii tohto pokrmu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO