Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Nostalgie Zlatnická

Nostalgie - Zlatnická, restaurace s barem je ideálním místem ke klidnému posezení v samém centru Prahy. Můžete si zde pochutnat na jídlech mezinárodní kuchyně a pestré nabídce kvalitních moravských vín.
Nostalgie-Zlatnická disponuje kromě samotné restaurace s barem také menším salónkem, který je vhodný k pořádání soukromých akcí, například svatebních hostin, firemních rautů a menších rodinných oslav. Můžete zde oslavit narozeniny anebo uspořádat abiturentské večírky. Budete mít k dispozici širokou nabídku občerstvení, možnost rautů, na přání vám také zajistíme diskotéku. K dispozici je technicky vybavený menší taneční parket. Zahrají vám na přání veškeré hudební žánry. Můžete ale také přijít k tohoto podniku a sledovat nejrůznější sportovní přenosy na velkoplošné TV obrazovce. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba