Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Nostalgie Zlatnická

Nostalgie - Zlatnická, restaurace s barem je ideálním místem ke klidnému posezení v samém centru Prahy. Můžete si zde pochutnat na jídlech mezinárodní kuchyně a pestré nabídce kvalitních moravských vín.
Nostalgie-Zlatnická disponuje kromě samotné restaurace s barem také menším salónkem, který je vhodný k pořádání soukromých akcí, například svatebních hostin, firemních rautů a menších rodinných oslav. Můžete zde oslavit narozeniny anebo uspořádat abiturentské večírky. Budete mít k dispozici širokou nabídku občerstvení, možnost rautů, na přání vám také zajistíme diskotéku. K dispozici je technicky vybavený menší taneční parket. Zahrají vám na přání veškeré hudební žánry. Můžete ale také přijít k tohoto podniku a sledovat nejrůznější sportovní přenosy na velkoplošné TV obrazovce. 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO