Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Nostalgia restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace Nostalgia má velmi krasne, vzdusne prostredi. Disponuje čistým dětským koutkem. Obsluha byla mila, pozorna. Pizza chutove dobra,bohužel chladnější. Vývar jsme vraceli. Byl hodně opepreny a presoleny.i přesto ho uctovali.
Nostalgia restaurant Nostalgia restaurant
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Měli jsme těstoviny s lososem (noc extra to tedy nebylo - nic výrazného a těstoviny trochu rozvětvené) a dále pizzu hawai (na te se nedá skutečně ni zkazit). Restaurace je spíše rodina a pro všední posezení to celkem jde.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Dnes jsme ochutnali silný hovězí vývar a výborné vepřové medailonky. Přestože byla doba oběda, minutkové ídlo bylo během 10 minut hotové. Usměvavá obsluha a krásné prostředí restaurace jen dokreslilo naši návštěvu restaurace.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Zašli jsme si po návštěvě babylonu na pizzu, jako příjemné zakončení dne, a zklamaní jsme nebyli. jídlo bylo výborné. příjemné prostředí a rychlá obsluha.Jídelní židlička k dispozici, což je pro rodiny s malými dětmi super.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Nově otevřená restaurace Nostalgie je umístěna v rozlehlém nákupním a zábavním komplexu Babylon. Prostředí je příjemné a nabízí i oddělený salonek a koutek pro děti. K obědu jsme s kolegy zkusili klasiku - špagety carbonara a agli olio ... chuťově velice dobré, osobně se mi ale nelíbí talíře, které se mi k italské restauraci prostě nehodí. A ještě jedna připomínka k polévce - hovězí vývar by si zasluhoval nahradit mraženou zeleninovou směs, čerstvou zeleninkou :)
Nostalgia restaurant Nostalgia restaurant Nostalgia restaurant Nostalgia restaurant Nostalgia restaurant Nostalgia restaurant Nostalgia restaurant

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO