Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 43x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Nominanza

Italská restaurace se nachází v komplexu hotelu Olšanka. V příjemném a stylovém interiéru můžete ochutnat pokrmy připravené z čerstvých a kvalitních surovin. Všechny lahodné dezerty jsou pouze domácí výroby.

Vždy od pondělí do pátku zde najdete zajímavou nabídku poledního menu.

Zcela jistě si v restauraci vyberete i z široké nabídky tuzemských i zahraničních vín a taktéž osvěžujících míchaných nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Nominanzy jsem se stavila jen pro pizzu s sebou. Obsluha byla fajn a pizzu jsem dostala rychle bez zbytečného čekání. Chuťově byla velmi dobrá, jen za lehce vyšší cenu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem pravidelně, ale strašně záleží, jaká směna je zrovna v práci. 18.11. to zrovna byla ta slabší, takže všechno dost trvalo. Jídlo je v drtivé většině případů dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nominanza je příjemná restaurace s velice příznivými cenami a příjemným a ochotným personálem. Jídelníček je pestrý nejen v pokrmech, ale i v nápojích. Doporučuji domácí limonády a teď v zimě svařáček z červeného vína.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO