Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotka
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Informace Nomad Restaurant Hostivice

Nomad je restaurace s cizokrajnými jídly. Restaurace Nomad nabízí nový kulinářský styl, který ukazuje nesmírnou bohatost místní i exotické mezinárodní kuchyně . Pečlivě vybírané ingredience biokvality se zde promění v oblíbená, jednoduchá, svěží a sezónním duchem naladěná jídla a koktejly. Nabízí nejoriginálnější recepty tradičních jídel s jedinečnou chutí, které prezentují kulinářskou historii různých oblastí světa. Vyváženě a láskyplně kořeněné jídlo zosobňuje gastronomickou filozofii této restaurace. Bohatá nabídka tradičních jídel se snoubí s charakterem interiéru restaurace v rustikálním kamenném stylu. Od pradávna bylo v kuchyních různých civilizací nejpřátelštější místo, nejen k jídlu, ale také k rozhovorům a odpočinku. Konverzace v příjemném prostředí, skloubená s dobrým jídlem a lahodným pitím umožňuje strávit společné krásné chvíle. 

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba