Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotka
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Nomad Restaurant Hostivice

Nomad je restaurace s cizokrajnými jídly. Restaurace Nomad nabízí nový kulinářský styl, který ukazuje nesmírnou bohatost místní i exotické mezinárodní kuchyně . Pečlivě vybírané ingredience biokvality se zde promění v oblíbená, jednoduchá, svěží a sezónním duchem naladěná jídla a koktejly. Nabízí nejoriginálnější recepty tradičních jídel s jedinečnou chutí, které prezentují kulinářskou historii různých oblastí světa. Vyváženě a láskyplně kořeněné jídlo zosobňuje gastronomickou filozofii této restaurace. Bohatá nabídka tradičních jídel se snoubí s charakterem interiéru restaurace v rustikálním kamenném stylu. Od pradávna bylo v kuchyních různých civilizací nejpřátelštější místo, nejen k jídlu, ale také k rozhovorům a odpočinku. Konverzace v příjemném prostředí, skloubená s dobrým jídlem a lahodným pitím umožňuje strávit společné krásné chvíle. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    1
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Restauraci Nomad jsme navštívili po delší době a bylo to obrovské zklamání. Personál a prostředí ok, ale do restaurace se chodíme především najíst, což se vůbec nepovedlo. Jídlo není žádný nezapomenutelný kulinářský zážitek a value for money je opravdu žalostná - úpadek zastřený obměnou jídelního lístku, se kterým hosté byli spokojení a objektivně nebyl důvod ke změně. Už žádná lahodná pljeskavica, namísto toho dostanete za 200 Kč kuřecí prsíčka se zpečenou (zcela vysušenou) snítkou parmezánu na tři sousta, 150 dáte za DĚTSKOU porci obyčejných kuřecích řízků apod. Kdyby aspoň jídlo bylo nezapomenutelné, ale chuťově řekněme lehký nadprůměr. Co ale z toho, když člověk, aby se opravdu najedl, potřebuje alesoň 2-3 porce?! Do restaurace jsme chodili rádi, ale po téhle zkušenosti a přesvědčení, že moderni gastro v tomhle případě znamená 60-70% marži nás už tady nikdo neuvidí a doporučujeme všem, kdo se rádi nají, aby se restauraci vyhnuli obloukem. Je mi jen líto, že jsem si tu mikroporcičku nevyfotil, abych to mohl i dokumentovat.

Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba