Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Nola Restaurant a Café

Přehled hodnocení
78% celkově
78% personál
78% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace NOLA jsem se těšila po shlédnutí tolik pozitivních komentářů. Navím, zda to bylo očekáváním, ale já jsem byla z této restaurace zklamaná. Rezervace proběhla přes Restu, ale při příchodu nám bylo sděleno, "ať se teda posadíme kam chceme". Prostředí sice nové, pěkné, ale celek působí neútulně a až moc přesvětleně. K jídlu jsem si dala salát s kozím sýrem, ten byl OK, ale servírovat takové jídlo na mělký talíř, kdy salát věčně padal na stůl, nebyla ta nejlepší volba volba. Přátelé si dali svatomartinské menu, které ve finále stálo více, než bylo uvedeno v nabídce (chyba tisku, OK..). Jídlo nebylo ničím zajímavé a když konečně přišlo na husu, tak bylo studené, hlavně tedy zelí, navíc i špatně ochucené. Jídlo tedy za mě velkým zklamáním. Personál se o nás staral, jen když šel náhodně kolem. Navíc po otevření lahve, nalévat víno bez dotazu, zda máme zájem o degustaci, zašpuntovat a odejít, to také není nejlepší prezentace. Za mě bohužel...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Páteční pohodička s přáteli v Nole. Výborné, děkujeme!
Nola Restaurant a Café
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět skvělý oběd, doporučuji.
Nola Restaurant a Café
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Díky za uspořádání mimořádné firemní akce. Degustační menu bylo vynikající a ochutnali jsme naprosto netradiční chutě! Díky celému personálu a určitě se vrátíme!!!
Nola Restaurant a Café
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po celém týdnu jsme si s přítelem v pátek došli do Noly na večeři. Byla jsem zvědavá jak restaurace funguje i mimo obědový čas a opět jsem byla velice potěšena. Děkujeme za krásný večer a skvělé jídlo (Ty moje noky byly luxusní )
Nola Restaurant a Café Nola Restaurant a Café
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nemohu jinak než velmi pochválit dnešní oběd v nově otevřené restauraci NOLA. Interiér je útulný, čistý, nekuřácký...obsluha byla velice milá a pozorná...jídlo bylo opravdu výborné (viz.foto) a co musím opravdu ocenit je, že se sám majitel přišel zeptat, zda jídlo bylo v pořádku. Rozhodně doporučuji a rozhodně to nebyla má poslední návštěva :o)
Nola Restaurant a Café
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO