Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 14x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

NOLA Restaurant & Café

Restaurace nabízí ve všední dny chutné obědy a večeře, jejichž nabídka je stále inovována. Menu se inspiruje americkou a francouzskou kuchyní a klade důraz na plnou chuť a kvalitu surovin. Čepované pivo z malých pivovarů, dobrá vína, lahodná káva, široký výběr domácích limonád a koktejlů, kvalitní rumy, whisky a giny. Interiér je originální, útulný a členitý a poskytuje prostor pro velkou oslavu, stylovou verandu pro romantický večer i zákoutí pro odpočinek po náročném dni. Obsluha je přátelská. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byla jsem na obědě a přestože je v době obědů nabídka omezená jen na polední menu, vybrala jsem si bez problémů a jídlo bylo opravdu velmi dobré. Prostředí hezké, obsluha příjemná.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Děkujeme za výborné!!!!!!!!!! valentýnské menu Skvělá atmosféra jako vždy! A ty chutě.....!!!!! Díky moc! Doporučuji všem!
NOLA Restaurant & Café NOLA Restaurant & Café NOLA Restaurant & Café NOLA Restaurant & Café NOLA Restaurant & Café NOLA Restaurant & Café NOLA Restaurant & Café NOLA Restaurant & Café
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO