Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 60x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

NOLA Restaurant & Café

Restaurace nabízí ve všední dny chutné obědy a večeře, jejichž nabídka je stále inovována. Menu se inspiruje americkou a francouzskou kuchyní a klade důraz na plnou chuť a kvalitu surovin. Čepované pivo z malých pivovarů, dobrá vína, lahodná káva, široký výběr domácích limonád a koktejlů, kvalitní rumy, whisky a giny. Interiér je originální, útulný a členitý a poskytuje prostor pro velkou oslavu, stylovou verandu pro romantický večer i zákoutí pro odpočinek po náročném dni. Obsluha je přátelská. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá varianta pro pracovní oběd, rozmanitá polední nabídka (zdravá varianta i klasika), jídlo dobře dochucené, milá obsluha a hlavně prostor. Doporučuji všem, kteří už jsou unavení z "nafukování" kapacity restaurací a chtějí mít pri obědě kolem sebe nějaký prostor.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 1
The Hamburger meat was really bad, tasted exactly like left over meat from Bolognai spaghetty, falling into pieces. Brownes were super dry sponge cakes, really dry, i dont understand how they can serve it at all. The Limonade was very nice and refreshing. Our waiter was kind and professional. We wont recommened the restaurant to anyone in the office.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO