Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 51x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

NOLA Restaurant & Café

Restaurace nabízí ve všední dny chutné obědy a večeře, jejichž nabídka je stále inovována. Menu se inspiruje americkou a francouzskou kuchyní a klade důraz na plnou chuť a kvalitu surovin. Čepované pivo z malých pivovarů, dobrá vína, lahodná káva, široký výběr domácích limonád a koktejlů, kvalitní rumy, whisky a giny. Interiér je originální, útulný a členitý a poskytuje prostor pro velkou oslavu, stylovou verandu pro romantický večer i zákoutí pro odpočinek po náročném dni. Obsluha je přátelská. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto perfektní přístup obsluhy, sice pán říkal, že restu voucher viděl poprvé, ale vše si zjistil a nebyl jediný problém. Celou dobu milý a vstřícný přístup. Nabídka jídla rozmanitá. Osobně jsem vyzkoušel burger ve slané wafli a bylo to výtečné.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Poměrně nové otevřená restaurace pár kroků od metra Pankrác. Přišli jsme v 13 hod, z menu měli půlku a poslední kousek dezertu, z normální menu přes oběd nevaří. Obsluha nebyla moc pozorná ač jsme byli téměř jediní. Ale do 10 minut od objednání jsme měli jídlo na stole, takže pro rychlý oběd ideální.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO