Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 172x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

NOI restaurant

Nezáleží na tom, jakou máte náladu. NOI je vždy správnou volbou pro zpestření Vašeho dne. Navrženo exkluzivně pro ty, kteří hledají kombinaci zdravé thajské kuchyně, harmonie a pohody. Přímo v srdci Prahy – na Malé Straně. Thajské menu je připraveno šéfkuchařkou Nathaya Kaewphoopha a jejím týmem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Výborná thajská restaurace s příjemnou obsluhou. Ani přítmí tolik nevadí, vtipné ze na stole nechybí baterka abyste lépe viděli na jídelní listek. S výběrem jídla se ale nelze splést :)
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace mne velice zklamala. Na jídlo jsme čekali hodinu a půl a cca hodinu jsme ani neměli co pít. Jídlo nebylo ani dobre dochucene, spíše bez chuti... šla jsem tam oslavit narozeniny a to se nepovedlo.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva byla velmi příjemná, seděly jsme s kamarádkou na zahrádce a vzhledem k jinak vysokým teplotám bylo posezení ve stínu ve dovře velmi příhodné. Jídlo bylo dobré a stejně tak vino. Obsluha milá
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO