Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 210x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

NOI restaurant

Nezáleží na tom, jakou máte náladu. NOI je vždy správnou volbou pro zpestření Vašeho dne. Navrženo exkluzivně pro ty, kteří hledají kombinaci zdravé thajské kuchyně, harmonie a pohody. Přímo v srdci Prahy – na Malé Straně. Thajské menu je připraveno šéfkuchařkou Nathaya Kaewphoopha a jejím týmem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Moje druhá návštěva z NOI - pocity mám vcelku dobré, ale určitě tu existuje prostor pro zlepšení. Předkrmy i hlavní jídla jsme měli všichni skvělá - obzvláště nudle s krevetami a arašídy byly exkluzivní. Koktejly s liči byly také velmi zajímavé. Ovšem nelze nevytknout několik věcí - nejzásadnější je, že při rezervaci na Restu nikde není řečeno, že restaurace je nekuřácká jen do 21 hodin! Byli jsme tam s těhotnou kamarádkou a bylo to velmi nemilé překvapení. Další hrůza byla šlehačka k větrníkovému dortu - to nebyla šlehačka. Do 2 minut byla celá roztečená na talíři a ta hrozná chuť... A muset si svítit na jídelní lístek baterkou? Opravdu?
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme tady už po druhé a vše nám chutnalo ,hlavně jídla s krevetami jsou výborné
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO