Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 184x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

NOI restaurant

Nezáleží na tom, jakou máte náladu. NOI je vždy správnou volbou pro zpestření Vašeho dne. Navrženo exkluzivně pro ty, kteří hledají kombinaci zdravé thajské kuchyně, harmonie a pohody. Přímo v srdci Prahy – na Malé Straně. Thajské menu je připraveno šéfkuchařkou Nathaya Kaewphoopha a jejím týmem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Interiér restaurace je moc hezký a příjemný, jen stoly by mohly být o něco větší, velikost je při jídle nedostatečná a trochu nekomfortní. Personál příjemný, ceny přijatelné, jídlo výtečné.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V této thajské restauraci jsme byli poprvé a zde je mě shrnutí. Co se týče jídla, tak mě překvapilo, že ve všech jídlech je strasne množství alergenů. Nastesti byl personál ochotný a pomohl s jídlem bez alergenů těch nejhorších. Jídlo bylo celkem rychle připraveno a bylo i chutné. Personál byl příjemný. Avšak prostředí? Namackani u malého stoulko kam se sotva vešly talíře, vedle hned pruchozi ulička kde neustále někdo chodí, vedlejší stůl cca 50cm kde vám jiní hosté koukají přímo do talíře. Hluk jak v nějaké hospodě, kde nebylo pomalu slyšet. Škoda...jinak je to totiž celkem útulné a romantické prostředí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný a milý podnik za rozumné ceny v centru Prahy. Thajská kuchyně byla výborná, pivo už bylo horší. Celkově se nám líbilo, chutě se opravdu přibližují kuchyni jako v Thajsku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO