Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 219x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Noem Arch Restaurant

Přehled hodnocení
91% celkově
91% personál
88% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 141x
4 68x
3 6x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné obědové menu. Ideální prostředí pro obchodní jednání. V restauraci jsem způsobil faux pas a personál byl přesto velice příjemný.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace rozhodně patří k lepším brněnským podnikům, velmi hezké moderní nekuřácké prostředí, nic méně do exkluzivní restaurace má daleko jak servisem tak chutí jídel. Pokud je 5 hvězdiček maximum ( 5 v ČR si zaslouží jen Radisson Blue - Alcron) tak restauraci hodnotím na solidních 3,5 - 4. Rád se vrátím a doporučím vás dále! Konečné hodnocení za odpovídající peníze "solidní muzika".
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva v této restauraci nemůže nikdy skončit fiaskem, ba naopak, vždy jsme příjemně překvapeni s jakou rychlostí a jak vynikající je kuchař schopen jídlo připravit pro návštěvníky.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné večerní posezení s kamarády. Jídlo (od salátů, přes těstoviny až k masu) vynikající. Obsluha naprosto bez výhrad, a že to s námi občas nebylo jednoduché. Určitě se rády vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Grandiózně ochucený losos se zeleninou, polévka z Hlívy ústřičné byla rovněž vynikající. Opravdu gastronomický zážitek. Nevím, zda jsem někdy obědval lepší jídlo ;-) Prosím o medaili všem kuchařům! zdraví Libor
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi pozorný personál. Skvělé jídlo i víno. Ne zbytečně dlouhé menu. Poloho restaurace je trošku diskutabilní, ale určitě to stojí za návštěvu. 10% sleva pro hotelové hosty je příjemný bonus. Určitě se zde v budoucnu při cestě do Brna stavíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Musím pochválit ochotný a usměvavý personal, Šikovného kuchaře jídlo skvěle a prostředí bezkonkurenční. Těším se na příští náštěvu
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Noem Arch zatím nikdy nezklamalo. Velmi ochotná obsluha, pěkné prostředí a zajímavé chuťové kombinace na talíři dělají toto místo neopakovatelným. Doporučuji všem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy, spokojenost s jídlem, obsluhou, která je velmi usměvavá a ochotná velmi rychlá obsluha, příjemné prostředí, prostě skvělá restaurace, a proto ji budeme navštěvovat častěji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO