Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 263x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Noem Arch Restaurant

Noem Arch patří k nejstylovějším restauracím v Brně. V rukávu má hned několik es – moderní světovou kuchyni, dokonalý servis a působivý mořský interiér v čele s akváriem s humry nebo porcelánovými rejnoky.

Kuchyni Noem Arch má pod taktovkou špičkový šéfkuchař Filip Šidelko, který sbíral zkušenosti doma i v zahraničí. Působil ve Spojených Arabských Emirátech a vařil i pro takové hvězdy jako jsou např.: Renée Zellweger, Antonio Banderas, Danny de Vito, Robert de Niro a další. Pochutnáte si tu čerstvých rybách, mezinárodních specialitách i tradiční české kuchyni. Těšte se na klasiku, ale i objevování polozapomenutých receptů. Všechny pokrmy připravují z kvalitních surovin s maximálním důrazem na čerstvost, sezónnost a regionální dostupnost. Čeká vás také pestrý výběr vín z celého světa.

Díky unikátnímu interiéru si v Noem Arch budete připadat jako na luxusní zaoceánské lodi. Působivou atmosféru dokresluje akvárium s živými humry, bar připomínající archu a u stropu plující porcelánoví platinoví rejnoci designéra Daniela Piršče. Příjemné posezení nabízí také letní zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné prostředí, pozorný personál, která má přehled a ochotně poradí s výběrem. Výborné jídlo, které cenově odpovídá kvalitě. Byl jsem spokojen a rád se vrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zašli jsme sem cíleně na humra, kterého jsme ještě nikdy nejedli. Byl jsem rád, že servírka nám ochotně se vším poradila. Pozornost podniku jsme dostali krémový sýr s pečivem. Dal jsem si polévku z humra, manželka dančí carpaccio a pak samotného grilovaného humra. Ukázali nám jej i živého, to se nám velmi líbilo, prezentace, přílohy, vše výborné. Oceňuji velmi příjemný přístup k hostovi, který je opravdu na úrovni.
Noem Arch Restaurant Noem Arch Restaurant Noem Arch Restaurant
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO