Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 219x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Noem Arch Restaurant

Noem Arch patří k nejstylovějším restauracím v Brně. V rukávu má hned několik es – moderní světovou kuchyni, dokonalý servis a působivý mořský interiér v čele s akváriem s humry nebo porcelánovými rejnoky.

Kuchyni Noem Arch má pod taktovkou špičkový šéfkuchař Filip Šidelko, který sbíral zkušenosti doma i v zahraničí. Působil ve Spojených Arabských Emirátech a vařil i pro takové hvězdy jako jsou např.: Renée Zellweger, Antonio Banderas, Danny de Vito, Robert de Niro a další. Pochutnáte si tu čerstvých rybách, mezinárodních specialitách i tradiční české kuchyni. Těšte se na klasiku, ale i objevování polozapomenutých receptů. Všechny pokrmy připravují z kvalitních surovin s maximálním důrazem na čerstvost, sezónnost a regionální dostupnost. Čeká vás také pestrý výběr vín z celého světa.

Díky unikátnímu interiéru si v Noem Arch budete připadat jako na luxusní zaoceánské lodi. Působivou atmosféru dokresluje akvárium s živými humry, bar připomínající archu a u stropu plující porcelánoví platinoví rejnoci designéra Daniela Piršče. Příjemné posezení nabízí také letní zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné obědové menu. Ideální prostředí pro obchodní jednání. V restauraci jsem způsobil faux pas a personál byl přesto velice příjemný.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace rozhodně patří k lepším brněnským podnikům, velmi hezké moderní nekuřácké prostředí, nic méně do exkluzivní restaurace má daleko jak servisem tak chutí jídel. Pokud je 5 hvězdiček maximum ( 5 v ČR si zaslouží jen Radisson Blue - Alcron) tak restauraci hodnotím na solidních 3,5 - 4. Rád se vrátím a doporučím vás dále! Konečné hodnocení za odpovídající peníze "solidní muzika".
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva v této restauraci nemůže nikdy skončit fiaskem, ba naopak, vždy jsme příjemně překvapeni s jakou rychlostí a jak vynikající je kuchař schopen jídlo připravit pro návštěvníky.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO