Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Nirvana Club

Nirvána club zve k příjemnému posezení v atraktivním prostředí s členitými vnitřními prostory s kapacitou cca 85 míst, přičemž nabízí možnost konání firemních večírků, oslav a různých společenských akcí. Vybrat si můžete ze sedmi druhů točeného piva - Budvar nealko, 10°, kroužková 12°, černá 12°, Stella Artois, Hoegarden, Sváteční speciál 13°
Dále zde nabízejí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.
Hostům zde připraví výbornou minutkovou kuchyni, včetně jídel z klokaního masa a v týdnu 4 druhy poledního menu.
Pobavit se můžete u velkoplošné projekce sportovních přenosů, zahrát si fotbálek nebo kulečník. K dispozici je WI-FI, jukebox a LCD s promítáním videoklipů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

v restauraci jsem byl poprvé díky návštěvě Olomouce a byl jsem spokojen, jídlo - žebra přinesli snad do 5 minut od příchodu díky rezervaci, ceny mají velice příznivé

jedliz
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Jidlo je tu dobre. Dnes jsme s kamarady zkusili burger, kridylka a tataracek. Vse bylo super. Prostredi je obycene, je tu jukebox, takze obcas nic moc hudba. Doporucuji.

luptons
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

S manželkou nám zde chutnal burger. V Olomouci patří rozhodně k těm lepším. Prostředí bylo příjemné, obsluha milá a prostě všeobecná spokojenost. Rozhodně doporučujeme :)

luptons
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba