Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Nirvana Club

Nirvána club zve k příjemnému posezení v atraktivním prostředí s členitými vnitřními prostory s kapacitou cca 85 míst, přičemž nabízí možnost konání firemních večírků, oslav a různých společenských akcí. Vybrat si můžete ze sedmi druhů točeného piva - Budvar nealko, 10°, kroužková 12°, černá 12°, Stella Artois, Hoegarden, Sváteční speciál 13° Dále zde nabízejí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Hostům zde připraví výbornou minutkovou kuchyni, včetně jídel z klokaního masa a v týdnu 4 druhy poledního menu. Pobavit se můžete u velkoplošné projekce sportovních přenosů, zahrát si fotbálek nebo kulečník. K dispozici je WI-FI, jukebox a LCD s promítáním videoklipů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
v restauraci jsem byl poprvé díky návštěvě Olomouce a byl jsem spokojen, jídlo - žebra přinesli snad do 5 minut od příchodu díky rezervaci, ceny mají velice příznivé
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Jidlo je tu dobre. Dnes jsme s kamarady zkusili burger, kridylka a tataracek. Vse bylo super. Prostredi je obycene, je tu jukebox, takze obcas nic moc hudba. Doporucuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
S manželkou nám zde chutnal burger. V Olomouci patří rozhodně k těm lepším. Prostředí bylo příjemné, obsluha milá a prostě všeobecná spokojenost. Rozhodně doporučujeme :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO