Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Nikacentrum

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkové prostředí na tuto cenovou kategorii sedí levná a chutná kuchyně která sice není žádným světovým zázrakem ale svoji klientelu si určitě najde osobně doporučují obědy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné posezení venku, personál vstřícný a jídlo bylo vynikající. Co více si přát. Moje první návštěva a doufám, že nebyla poslední. Těším se zase na příští návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Typická hospoda nebo též Slovenska koliba to je taková slovenská taverna. Chodí sem hodně studentů . ceny jsou dobré obsluha dobrá a na oběd čj večeru osobně doporučují.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Byl jsem zde pouze na obědě na meníčko a asi jsem si zvolil špatně jídlo, měl jsem knedlík s hovězím a bylo to těžké... Jinak personál je příjemný a člověk se zde může rýchle najíst.
Celkově
personál 1
prostředí 5
jídlo 5
Krásná restaurace, opravdu stylová koliba, výborná jídla, přístup personálu ale opravdu špatný, neochota, účet nám donesli půl hodiny před zavíračkou, protože už zavírají, bavili se nahlas o někom a nadávali na danou osobu, poněkud nevhodné.. je to škoda. I přesto doporučuji návštěvu podniku

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO