Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

NeVINNÝ bar

Přijměte pozvání do  neVINNÉho baru. Do vinárny s nekuřáckým prostředím, kde si svou zálibu ve víně najde každý. Ať už jste milovník vína, znalce, nebo si jen rádi vychutnáte dobré pití, jsou tu připraveni se postarat o Vaše pohodlí. Pokud máte rádi pestřejší atmosféru, neváhejte se zastavit na sklenku každou středu a sobotu, kdy je pro Vás připravena živá hudba.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi dobrá nabídka českých i zahraničních vín. Milý personál. Starala se o to, abychom měli vždy dolité víno. Cena vína je trošku vyšší. Vinotéku bychom doporučili.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci je příjemné večerní posezení, moji přátelé byli spokojeni s výběrem restaurace, milá a ochotná obsluha, nabízen výběr kvalitních vín. Restauraci doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO