Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Němý Medvěd

Nekuřácký pivní bar Němý Medvěd na mělnickém náměstí nabízí vše, co pořádný pivní bar nabídnout má. Příjemná atmosféra, milá obsluha, osm kohoutů na točené pivo, dva na místní vyhlášené víno, dva na kofolu a tradiční malinovku. Pivečko je v prvotřídní kvalitě, předchlazené ze sklepa přímo pod pípou. Pro fajnšmekry je připravená slušná sbírka karibských rumů a skotské whisky. Po pivu je hlad a většina gurmánů při pohledu do otevřené kuchyně na sexy burger prostě podlehne!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívil poprvé kvůli vyhlášeným burgerům v kraji. Vše bylo v pořádku, obsluha byla milá a profesionální. Ale co se týče burgerů, tak jsem si pochutnal, ale pro mě asi takový průměr. Asi jsem zmlsaný pražskými burgery, které mají opravdu nápad a vynikající dochucenost. Tady mi to spíše přijde takový Amateur & Homemade.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milá a rychlá obsluha, skvělé jídlo (pouze burgery), dobré pivo, které si vaří sami. Určitě doporučuju a stoprocentně se sem vrátíme. Dávám plusové body za to že je restaurace nekuřácká.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO