Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Němý Medvěd

Nekuřácký pivní bar Němý Medvěd na mělnickém náměstí nabízí vše, co pořádný pivní bar nabídnout má. Příjemná atmosféra, milá obsluha, osm kohoutů na točené pivo, dva na místní vyhlášené víno, dva na kofolu a tradiční malinovku. Pivečko je v prvotřídní kvalitě, předchlazené ze sklepa přímo pod pípou. Pro fajnšmekry je připravená slušná sbírka karibských rumů a skotské whisky. Po pivu je hlad a většina gurmánů při pohledu do otevřené kuchyně na sexy burger prostě podlehne!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší z nejlepších!!!
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Po přečtení výborných recenzí jsme si zde rezervovali stůl. Na náměstí jsme restauraci chvíli hledali. Prostředí je zde stylové a čisté. Dostali jsem malý stolek pro dva. Bohužel vedlejší stoly stály tak blízko, že jsme měli problém odsunout židli, abychom si mohli pohodlně sednout. Navíc se náš stůl viklal. Než jsem se stačil podívat do jídelního lístku, tak přišel číšník. Řídil jsem, tak jsem se zeptal na domácí limonády, což ho zřejmě pobavilo a hned prvním kontaktem si nás tedy nezískal. Co se týká jídla, tak si nemůžeme stěžovat. Burgery byly skvělé. Jako hlavní cíl návštěvy Mělníka si tuto restauraci asi příště nevybereme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
TOP podnik v Mělníku. Němý medvěd je skvěle umístěný na hlavním náměstí. Ochutnali jsem všechny místní pivka a nadchla nás hlavně 12 Brtník.Ochutnané burgery (koza líza burger a Jack Daniels burger) naprosto skvělé!!! Musím pochválit i hranolky.Personál velmi rychlý a příjemný. Celkově super prostředí.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO