Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Neklid Restaurant

Nekuřácká restaurace, která Vám nabídne mezinárodní a českou kuchyni od japonského sushi přes italské těstoviny až po staročeskou svíčkovou. Ideální pro posezení s přáteli.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace s dobrou nabídku jídel i nápojů. Restaurace každý den obměňuje denní nabídku a to i o víkendu. Je tedy výborná pro nedělní oběd l, když se vám nechce varit, ale přesto se chcete dobře a kvalitně najít. V případě, že by vás nabídka neuspokojila je vždy možnost si objednat něco ze stálého menu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Takhle by měly vypadat všechny hospody. Uznávám, že k Neklidu už mám trochu „domácí“ vztah, ale lepší restauraci v okolí fakt nenajdete. Výborná jídla, jak ve stálé nabídce, tak v denních specialitách. Milá obsluha, dobré pivo. A na to, že je kousek od centra, tak je o dost levnější než okolí :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO