Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 292x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Nejen bistro

Přehled hodnocení
91% celkově
89% personál
90% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 180x
4 100x
3 10x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme zavítali na skvělý burger z plemena Black Angus a byl to opět gurmánský žážitek. Vše čerstvé, skvěle servírováné, vychucené. Domácí hranolky se slupkou taktéž neměly chybu. Nejen bistro je prostě sázka na jistotu. Skvělé prostředí, milá obsluha a v neposlední řadě fantastické jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
velmi oblibena restaurace. Mela jsem si lip precist listek. V domeni ze si vybírám hovezi maso. Jsem mela klasicky burger. To je ted trendy v kazde restauraci. nejak me teda neohromil chut masa nic moc, takovy klasicky karbanatek. Domaci limonada taky nic extra. Ani jsem necitila chut limetky. Byl to je zality sirup.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Fajn podnik, kde bývá docela hlučno, ale jídlo to vynahradí. Výborné lososí sashimi a hlavně perfektní panenka. Chobotnice taky dobře připravená s hodně divotvornými "kašičkami" kolem. Dezerty neurazí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tohle je pro mne překvapení roku. Tedy ne zas takové překvapení vzhledem k výborným recenzím. Nečekané kombinace surovin s nepopsatelným výsledkem. Každá část talíře chutnala zcela odlišně a po spojení chutí nastavá exploze. Nejlepší gastronomický zážitek v Praze!
Nejen bistro
Celkově     
personál 1
prostředí 5
jídlo 4
17 minut jsme čekali abychom si mohli objednat. Jídlo nám NEdonesli najednou - 15 minutový rozestup. O kafe jsme museli prosit a to donesli bez mléka. Další "prošení". U placení to stejné, nikdo si nás nevšímal.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Už je mi to trapný sem dávat recence, protože jsou stále stejné. Tohle je TOP podnik. Bez rezervace na obědy je to spíš věc náhody či horšího dne nebo špatného počasí, že se lidem nechce ven. Obecně rezervace tady mají opravdu smysl :-) Doporučuju
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Většinou tento podnik navštěvuji okolo oběda a to je vždy naprosto v pohodě. Včera jsem šel poprvé i večer a obsluha měla dost frmol a trochu zmatkovala, takže jsem 2x dostal něco jiného, než jsem si objednal. Jinak vše jako vždy - velmi příjemné prostředí, výborné jídlo, takže rozhodně NB nezatracuji.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci navstevujeme opakovane. Tentokrate obchodni obed a Nejen Bisteo opet nezklamalo. Meli jsme vyborná masová jídla, hezka i na pohled. Na dezerty nas moc neuzije.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO