Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 406x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Nejen bistro

Přehled hodnocení
92% celkově
90% personál
91% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 259x
4 132x
3 13x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Na Nejen bistro jsme dostali doporučení jako na super podnik. Kuřecí supreme je výborné. Objednali jsme i žebírka a ty na můj vkus byla až moc těžká, i trochu přesolená. Prostředí by bylo lepší, kdyby mezi stolky bylo více místa. Není úplně vždy příjemné mít problémy jiných hostů z první ruky...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
modern czech bistro, with quality food and a great josper grill, that make the difference with grilled meat. nice staff. seriously suggested.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nejen bistro jsem měla v úmyslu navštívit díky jejich skvělým recenzím, kterými se hemží na internetu. Jde o velice stylové a příjemné prostředí, které vyzývá k tomu, užít si zde výtečnou večeři nejen ve dvou. Všechno co jsme ochutnali vypadalo k nakousnutí a chutově bylo poznat, že si kuchaři s jídlem pěkně pomazlili. Jídlo zaujme perfektním servírováním. Obsluha byla velice milá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát jsme zašli v době oběda. Bohužel na to, že jsme si vybrali z denního menu, čekání cca 40min na jídlo nám přišlo celkem dost, ale jak řekla servírka, když jsme se připomněli: "dneska je to brutál". To byl bez pochyby, nakonec ale dobrý kuřecí burger a výborné vepřové s celerovou kaší nás přesvědčilo, že se nejednalo o poslední návštěvu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Do Nejenbistra jsme zavítali náhodou a byli příjemně prekvapeni. Cibulacka naprosto famózní, pivo vyborne, jen obsluha byla trosku pomalejší (po objednání donesli vse rychle, pouze jim chvilku trvalo, nez si všimli, ze clovek neco chce), zato moc milá. Celkove velká spokojenost.
Nejen bistro Nejen bistro
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Milé bistro se skvělou kuchyní. Dali jsme si cibulačku, která byla úžasná. Pak jsme si dali kuřecí, které bylo taky suprové a ještě žebra, která byla také moc povedená. Vytkl by jsem pouze , že veškerá jídla byla lehounce pře-solené a k žebrům by jsem nedávám smaženou cibulku...cibulka byla nasákla tukem a následně celé jídlo bylo moc tučné. Kavárna je jinak celkem dost stísněná a prakticky si se sousedem koukáte přímo do talíře.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme tu podruhé a opět to byl příjemný zážitek. Jídlo bylo vynikající, pivo taky. Zřejmě jim nosíme smůlu - minule i dnes jim zrovna došlo pivo, které jsme si právě objednali :) Ale to se prostě stane.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO