Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 284x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Nejen bistro

Nejen Bistro! Nabízíme domácí jídla z čerstvých sezónních surovin, řemeslná vína i piva a navíc speciality z unikátního JOSPER grilu. Denně nové menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Už je mi to trapný sem dávat recence, protože jsou stále stejné. Tohle je TOP podnik. Bez rezervace na obědy je to spíš věc náhody či horšího dne nebo špatného počasí, že se lidem nechce ven. Obecně rezervace tady mají opravdu smysl :-) Doporučuju
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Většinou tento podnik navštěvuji okolo oběda a to je vždy naprosto v pohodě. Včera jsem šel poprvé i večer a obsluha měla dost frmol a trochu zmatkovala, takže jsem 2x dostal něco jiného, než jsem si objednal. Jinak vše jako vždy - velmi příjemné prostředí, výborné jídlo, takže rozhodně NB nezatracuji.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci navstevujeme opakovane. Tentokrate obchodni obed a Nejen Bisteo opet nezklamalo. Meli jsme vyborná masová jídla, hezka i na pohled. Na dezerty nas moc neuzije.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO