3 fotky

NEIGHBOURHOOD HOLEŠOVICE

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace NEIGHBOURHOOD HOLEŠOVICE

Vinný bar v centru progresivních Holešovicích, který si okamžitě zamilujete. Malý prostor s velkými víny a skvělými delikatesami. Neighbourhood Holešovice je místem, které spojuje zajímavé lidi nejen z Holešovic nad sklenkou kvalitního vína. Věřte nám, že skleničky Riedel nebyly šťastnější...

Ochutnat můžete uzrálé holandské sýry, sicilské speciality či originální dezert Neighbourhood Candy s vynikající italskou kávu Grosmi. Všichni milovníci vín jsou srdečně vítáni. 

V rámci Neighbourhoou se můžete stát členy programu VIP Neighbourhood a Neighbourhood for companies a vynikající vína odebírat za zvýhodněných podmínek do Vaší soukromé vinotéky či pro obchodní partnery či jako dárek pro své zaměstnance. Neighbourhood Holešovice je navíc základnou pro Prosecco Club, jehož členem se může stát každý, kdo je fanouškem Prosecco Clubu na Facebooku. Každé úterý můžou všichni ochutnat úžasné drinky v rámci události PROSECCO ÚTERÝ. 

Interier byl vytvořen ve spolupráci s Italským designérem Francem de Rem, který se specializuje právě na nábytek a design, který souvisí s vínem. Neighbourhood Holešovice je první místo na světě, kde byla nainstalována nejnovější kolekce. Pro Frankův styl je typické použití kombinace dřeva a speciálního zrezivělého kovu, který propůjčuje interiérům moderní vzhled a zároveň v nich vytváří přátelskou atmosféru. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace