Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Nebespán café

V Café Nebespán Vám nabízí výbornou kuchyni s dotekem Francie od kuchaře Cyrila. Zdejší menu se každý den mění, vychází z principů bistra, tj. menu dne doplněné několika dalšími jídly, a drobnější jídla typu quiche i kvalitní čerstvé sendviče, galetky, polévky ap. Pečou tu vlastní skvělé zákusky. Vše připravují sami, vybírají ty nejlepší dostupné suroviny z regionu, Bavorska i od farmářů. Nabízí Vám také výbornou kávu připravenou na legendárním stroji La Marzocco. Nechte se pozvat na ochutnávky, koncerty, promítání, přednášky a povídání, večírky a další akce, které Vás budou bavit.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemný interiér restaurace, dokonce i dětská herna, velká zadní zahrada, možnost posezení i venku před restaurací. Skvělé jídlo z francouzské kuchyně, skvělé zákusky, domácí limonády. Obsluha možná trošku pomalejší, ale usměvavá. Nemají stálý jídelní lístek, což nám přišlo zrovna zajímavé, člověk je stále překvapován :-) Fotografie: Hrnec slávek ve smetanové omáčce, fantastická kachna, dětské jídlo boloňské těstoviny.
Bistro Nebespán café Bistro Nebespán café Bistro Nebespán café
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení, výborná kuchyně (flank steak) včetně tenoučkých palačinek a čokoládového cheesecake.....určitě se zase vrátíme :-)
Bistro Nebespán café
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO