Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Nebe cocktail & music bar Celnice

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Super podnik na (nejen) dámskou jízdu. Navíc drinky za zvýhodněnou cenu do 21:00 jsou fajn. Měly jsme rezervaci na určitý čas a opozdily se skoro o hodinu a místa nám neobsadili, takže další plus.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Super happy hours do 21.00. Koktejly vyborne a nesizene. Obsluha by mohla byt rychlejsi a vsimavejsi. Az na povinne ulozeni veci do satny je to tam fajn. Doporucuji koktejl Suffering bastard
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Vse v pořádku. Koktejly v happy hours stoji za to. Chce to rezervaci, jinak je i přes týden často plno. Obsluha příjemna, hudba hraje tak akorát nahlas, že se dá v pohodě bavit. Hodnotíme kladně.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Po příchodu do klubu (Celnice) i přes potvrzenou rezervaci nam slečna oznámila, ze "jim to nějak blbne a nema nas tam", s pokrcenymi rameny nas jeste upozornila, ze tam neni ani manager (kdybysme si chtěli stěžovat) a poslala nas na Vaclavak. "Na bar nas nemůže usadit, protože to proste nedělají", i když pochybení klubu bylo zjevne. Odešli jsme do klubu na Vaclavskem náměstí, kde jsme byli nuceni odložit si kabáty včetně saka, i přes prosbu o ponechání z důvodu nemoci (vyřešeno s manažerem ku prospěchu zákazníka-oceňuji, ale předpokládám, ze zaměstnanci nemusí působit "vystrasene" z nadřízených a tohle by klidně mohlo byt v jejich pravomoci!). Obsluha byla z počátku otravena našim příchodem, což nepusobilo úplně nejlepe. Počáteční "nepříjemnosti" nakonec byly zazehnany, slečna barmanka/servírka se chovala následně velice mile a profesionálně, drinky vyborne, nachos s prodlevou (ale i omluvou) také v poradku. Skoda těch všech věci okolo!
Nebe cocktail & music bar Celnice
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Happy hours v nebi jsou vždy super. Co se mi však nelíbí je to, že se později musí platit 20,- za šatnu... Vyšeptalý sprite v koktejlu, který má mít bublinky, taky nebyl zrovna ideální, avšak koktejl byl vyměněn. Taky by bar mohl být nekuřácký a židličky s opěrkou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tady to mám prostě ráda! Výborné coctaily, stále stejné zaručené chutě, vstřícná obsluha, příjemný tmavý interiér. Moje top favoriti: Malinové mojito, Frozen strawberry daiquiry, VIP Bull a Seabreeze. Doporučuji.
Nebe cocktail & music bar Celnice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ze všech tří Nebí je toto mé nejoblíbenější. Obsluha je přijemná a rychlá. Happy hour drinky nejsou šizené a jsou velice chutné. Prostředí je příjemné. Doporučuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Šikovně promyšlené promo díky happyhours, kdy jsou všechny koktejly za 59,- je úspěšná, ale mnoho důvěry nevzbuzuje. Navíc nově zavedené povinné odkládání do šatny pro každého za dvacku je svým způsobem zbytečné, obzvláště v odpoledních hodinách.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Moc příjemné prostředí i lokalita podniku. Do toho podniku chodíme pravidelně a určitě kladně hodnotíme happy hours. Co nás trochu mrzelo byla obsluha, která totálně nestíhala a na pití jsme čekali při nejmenším 20 minut.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO