Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Nebe cocktail & music bar Celnice

Music bar Nebe naleznete v klasicistní budově Celnice v jihovýchodním cípu Náměstí Republiky. Dominantou interiéru jsou křížové klenby a celoskleněný monolitický bar, který je citlivě propojený s historickou budovou. Music bar Nebe nabízí výborné míchané drinky, DJ´s každý den, taneční parket, příjemné posezení, videoprojekci a zábavu až do rána. Vyzkoušejte si pocit Nebe na zemi.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Happy hours v nebi jsou vždy super. Co se mi však nelíbí je to, že se později musí platit 20,- za šatnu... Vyšeptalý sprite v koktejlu, který má mít bublinky, taky nebyl zrovna ideální, avšak koktejl byl vyměněn. Taky by bar mohl být nekuřácký a židličky s opěrkou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tady to mám prostě ráda! Výborné coctaily, stále stejné zaručené chutě, vstřícná obsluha, příjemný tmavý interiér. Moje top favoriti: Malinové mojito, Frozen strawberry daiquiry, VIP Bull a Seabreeze. Doporučuji.
Nebe cocktail & music bar Celnice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ze všech tří Nebí je toto mé nejoblíbenější. Obsluha je přijemná a rychlá. Happy hour drinky nejsou šizené a jsou velice chutné. Prostředí je příjemné. Doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO