Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 17x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Naše hospoda - Na Růžku

Nově zrekonstruovaná hospoda Na růžku se nachází v lokalitě, která je západní branou Smíchova a celé Prahy 5. Umístěna je na rohu ulic Moulíkova a Nádražní přímo naproti terminálu Smíchovského nádraží.

Nabízíme široké portfolio piv z produkce "domácího" smíchovského Staropramenu, které točíme za pomoci nejmodernější výčepní technologie. Pivo se k Vám dostane v té nejlepší kvalitě a za ideální teploty. Stylově zařízený interiér pak nabízí příjemné posezení a užití si jídla, pití, oslav, svatby, rautů nebo sportovních přenosů, které můžete sledovat na dvou velkoplošných TV.

U nás Na růžku si užijete konzumace svých oblíbených nápojů a jídla po celý den. Již od osmé hodiny ranní pro vás připravujeme čerstvé snídaňové menu. V poledne je samozřejmostí široká nabídka obědů a na stálém lístku najdete výborné speciality. Kuchyně pak vychází z české tradice a kvality, a to v moderního pojetí.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Přestože má restaurace příjemné prostředí, jídlo bylo hrozné. Už jste viděli jíst kuřecí řízek zapečený se smetanovými bramborami jíst lžící v hlubokém talíři? Káva jedním slovem katastrofa. Rozhodně nedoporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO