Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 28x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Naše hospoda - Na Růžku

Zrekonstruovaná hospoda Na růžku se nachází v lokalitě, která je západní branou Smíchova a celé Prahy 5. Umístěna je na rohu ulic Moulíkova a Nádražní přímo naproti terminálu Smíchovského nádraží.

Nabízí široké portfolio piv z produkce "domácího" smíchovského Staropramenu, které točí za pomoci nejmodernější výčepní technologie. Pivo se k vám dostane v té nejlepší kvalitě a za ideální teploty. Stylově zařízený interiér pak nabízí příjemné posezení a užití si jídla, pití, oslav, svatby, rautů nebo sportovních přenosů, které můžete sledovat na dvou velkoplošných TV.

Na růžku si užijete konzumace svých oblíbených nápojů a jídla po celý den. Již od osmé hodiny ranní pro vás připravují čerstvé snídaňové menu. V poledne je samozřejmostí široká nabídka obědů a na stálém lístku najdete výborné speciality. Kuchyně pak vychází z české tradice a kvality, a to v moderním pojetí.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Celkem průměrná hodpoda. K jídlu jsme si dali tatarák, který byl docela dobrý (až na velké množství šlach v mase) a k němu jsme dostali horu topinek. Prostředí bylo dost zakouřené a obsluha lehce otrávená.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vřele doporučují. Když si chcete posedět s přátely, jedině zde. Skvělá obsluha. Jídlo vždycky na jedničku. O víkendu si zajít na meníčko za skvělou cenu. Zde se rádí budeme vracet.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO