Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 41x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Naše hospoda - Myslivna

Přehled hodnocení
91% celkově
91% personál
91% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 18x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Žebra Žebra Žebra skvělá a pivko jedině nefiltr nebo polotmave. Jine moc nechutnalo. Jidlo super a dorazime zas. Byli jsme i s dětmi a pohodaaa protože maji nekurackou cast kde cigara citit fakt nejsou. Zdar
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pardubickou Myslivnu navštěvujeme poměrně často, protože se jedná o kvalitní restauraci v centru. Personál je rychlý, milý, usměvavý. Velký výběr jídel, doporučujeme především jejich skvělé burgery, které se každou chvíli obměňují, takže chcete pořád zkoušet něco nového. Ceny jsou příznivé. Voucher byl přijat bez problému. Doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Myslivna je restaurace, která prostře nezklame. Obsluha byla rychlá a svižná jako vždycky. O naší rezervaci věděli, taktéž nebyl problém s uplatněním kuponu od Restu. Spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné pivo z tanku, chutná domácí tlačenka a jako zlatý hřeb pátečního programu žebra pečená na medu s chilli. Chutnalo nám, takže můžeme všem vřele doporučit!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nově zrekonstruovaná hospoda v centru Pardubic, která nikdy neurazí. Tankové pivo, které chutná skvěle a jídlo za které se rozhodně nemusí stydět sebelepší restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na této restauraci nejvíce oceňuji, že je nekuřácká, i když v létě, když jsou otevřená okna, se dovnitř dostal kouř z venku. Dala jsem si tatarák a byl výborný. Přítel měl steak a také si pochutnal.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Myslivna je naší oblibenou pardubickou restaurací. Velký výběr jídel, doporučujeme především jejich fantastické burgery. Využití voucheru proběhlo bez problému a my si díky Restu užili večeři za 70 Kč :) Monžnost posezení na venkovní zahrádce. Spokojenost jako vždy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Myslivna je restaurace, která nikdy nezklame. Tentokrát jsme vyzkoušeli jejich nakládaný hermelín, který bych naprosto výborný. Obsluha jako vždy milá, ochotná. Doporučujeme!
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Krásná a příjemná restaurace.. Výborné tankové pivo a domácí limonády. Pouze nás velmi omezil nevelký výběr jídel. A trošku nás zklamal kuřecí steak, který byl hodně vysušený, nedal se pomalu ani rozžvýkat a nebyl nijak moc marinovaný nebo ochucený, za tuncenu děsné... Ale smažený sýr neurazil a ani příjemná obsluha ;)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO