Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 57x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Myslivna - Naše Hospoda

V Myslivně si pochutnají zejména milovníci výborného piva. Nabízejí zde však také chutná jídla připravovaná z výhradně čerstvých surovin dovážených od místních farmářů. Vybírat lze z minutek, hotových jídel, staročeské kuchyně a dalších pochoutek. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Při návštěvě o naší rezervaci ani nevěděli. Obsluhoval nás mladý student a čekali jsme příliš dlouho na objednání jídla, i když jsme měli zavřené jídelní lístky. Pouze nám přinesl nápoje a řekl, že se hned vrátí, což trvalo 15 minut.. (byli jsme dost hladový ) Ale jídlo vše zachránilo a ke konci nás převzal jiný číšník a vše bylo v naprostém pořádku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Myslivny chodíme často a vždy jsme spokojeni. Obsluha o naší rezervaci vždy ví, možnost využití voucheru od Restu. Doporučuji si dát burger - nabídku pravidelně obměňují a burgery jsou prostě skvělé.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V Myslivně jsme si dali výborné pivo z tanku a k tomu nakládaný hermelín. Vše skvělé. Obsluha super. Určitě mohu doporučit. Rezervace přes Restu byla také v pořádku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO