Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 61x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Myslivna - Naše Hospoda

V Myslivně si pochutnají zejména milovníci výborného piva. Myslivna nabízí však také chutná jídla připravovaná z výhradně čerstvých surovin dovážených od místních farmářů. Vybírat lze z minutek, hotových jídel, staročeské kuchyně a dalších pochoutek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše oblíbená restaurace v centru Pardubic. Personál milý, rezervovaný stůl je pro ná vždy přichystán. Doporučujeme vyzkoušet především jejich excelentní burgery, které mají někdy až netypické příchutě. Ale jsou výborné! Využití voucheru od Restu proběhlo v pořádku. Doporučujeme!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prima nové prostředí, větší část nekuřácká. Luxusní klobásy k pivu, ale Staropramen moc nemusím. Nicméně klasická restaurace v moderním hávu vhodná k doporučení.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jsme moc rádi, že zde nové vedení opět obnovilo rezervace přes Restu. Využití voucheru je příjemným bonusem. Rádi se sem vracíme, především kvůli vynikajícím burgerům a milému personálu. Doporučujeme!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO