Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 38x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Merkur

Restaurace Merkur má velkou tradici, od roku 1911 je typicky českou restaurací na Praze 8. V restauraci se snaží vařit typicky česká jídla z čerstvých a převážně českých surovin. Ochutnat tak můžete jídla z aktuální sezonní nabídky, ale také z grilu. Unikátně pečují i o pivo. Najdete zde především správně ošetřené tankové pivo Staropramen 11.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace. Výborný točený cider. Oddělené kuřácké prostory od nekuřáckých, milá obsluha, příjemné prostředí, dobrá dostupnost. Výborné jídlo i netradičních chutí.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsem navštívil opakovaně, jako vždy kvalita jídla i dobrého tankového pivka nezklamala. Velice kladně hodnotím nekuřácké prostředí. Co bych však "oprášil" je jídelní lístek, neboť je zde již dlouhodobě bez jakýchkoliv inovací, stejně jako "aktuální" nabídky na stěnách. Závěrečný verdikt: Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení, ochotný personál, rozumné ceny a velké porce jídla, které pak radi zabalí s sebou, pokud to nezvládnete. :-) Doporučuji!
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO