Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 98x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Naše farma

Přehled hodnocení
87% celkově
87% personál
87% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 44x
4 44x
3 7x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento podnik navstevuji celkem pravidelně. Vždy jsem velice spokojen s příjemnou a profesionální obsluhou! A jako bonus_pokazde velmi chutné a dobře vypadající jídlo! Proto doporučuji návštěvu této restaurace!!!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Personál s absolutním nezájmem a nechutí obsluhovat. Prostředí obyčejné, nijak výjimečné. Jídlo nedochucené, obyčejné, maso vysušené, téměř bez chuti a bez omáčky. Silně nedoporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace Naše farma je náš oblíbený podnik. Je zde velmi příjemné a klidné prostředí, ochotný a usměvavý personál i výborná kuchyně. Jídelníček se neustále obměňuje a pokaždé mají jiné dobroty.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naše farma včera velmi mile překvapila, byly časy, kdy jsme tento podnik při našich rodinných posezeních začali vynechávat pro ne zrovna dobré zkušenosti s kvalitou a složením jídla a pro ne vždy empatickou obsluhu. Odvahu to znovu v tomto podniku zkusit vyvolala až potřeba uplatnit voucher (s blížící se expirací), ale vyplatilo se byli jsme všichni velmi spokojeni s jídlem i obsluhou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy výborné. Doporučuji.
Restaurace Naše farma
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Naše farma je naše oblíbená restaurace. Vždy se zde skvěle najíme. Je zde velmi příjemné prostředí a velmi ochotný personál. Moc rádi se sem vždy vracíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili u příležitosti sněz co můžeš. Večeře formou rautu byla chutná, restaurace nabízela několik druhů předkrmů, hlavních chodů i dezertů.
Restaurace Naše farma Restaurace Naše farma Restaurace Naše farma Restaurace Naše farma
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jak dopadne dnešní návštěva tohoto podniku, mi bylo jasné ihned po příchodu, kdy jsem zjistil, že nemám sebou avizovaný voucher. Ale obsluhy vše přijala s úsměvem, že jej stačí dodat v pondělí. Jídlo opět výborné (ragú,sumec i kuřátko). Prostě bez chyby. Vřele doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na restauraci mi vyhovuje, že mají každý týden speciality z jiné oblasti. Stále se můžete těšit na něco nového a jiného. Obsluha je velmi milá a příjemná, prostředí také.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO