Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 103x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Naše farma

Přehled hodnocení
85% celkově
86% personál
86% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 44x
4 47x
3 8x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace s krásnou předzahrádkou. Jídlo vařeno z kvalitních surovin. Velmi příjemná poloha ve středu města, sice trošku v utajeném koutu - pasáži. Velmi doporučuji k návštěvě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Má oblíbená restaurace, vaří opravdu moc dobře, polední menu nabízí vždy něco zajímavého. Bohužel jsme narazili na nějakou obědovou špičku, kdy si nás nikdo 35 minut nevšímal, následně jsme se dověděli, že u toho a toho stolu na zahrádce se jídlo nepodává (to mám vědět jak?), partnerka to nevydržela a odešla....já jsem se na ten oběd těšil a tak jsem zůstal, následně jsme byl za chvilku obsloužen, ale uvědomil jsem si, že jídlo jen bez požitku žvýkám. Asi šlo o špatnou shodu několika okolností, ale byl jsem velmi rozladěn...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
po delším čase jsme opět zavítali do naší oblíbené restaurace a byli potěšeni, že se nic nezměnilo. Stále příjemná a milá obsluha, sympatické prostředí (už zase lze sedět venku) a jídlo pořád chutné a kvalitní. měli jsme klasiku )vepřový a telecí říze, brokolicový krém - bez chyby). Doporučujeme.
Celkově    
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Po delší době jsem opět navštívil tuto restauraci. Jako vždy milý personál,hlavně mladý číšník. Ovšem jídlo bylo dnes obrovské zklamání!!! Hovězí s chrestem-maso absolutně vysušené, nevzhledně vypadající a skoro žádný sos. Skoro nepoživatelné!!! Hamburger absolutně to samé. Myslím,že to ani nemohl vařit kuchař. A pokud ano,tak je to dost smutné! Proto svou příští návštěvu budu asi hodně zvažovat. A všem ostatním ji bohužel po dnešním zážitku nedoporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento podnik navstevuji celkem pravidelně. Vždy jsem velice spokojen s příjemnou a profesionální obsluhou! A jako bonus_pokazde velmi chutné a dobře vypadající jídlo! Proto doporučuji návštěvu této restaurace!!!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Personál s absolutním nezájmem a nechutí obsluhovat. Prostředí obyčejné, nijak výjimečné. Jídlo nedochucené, obyčejné, maso vysušené, téměř bez chuti a bez omáčky. Silně nedoporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace Naše farma je náš oblíbený podnik. Je zde velmi příjemné a klidné prostředí, ochotný a usměvavý personál i výborná kuchyně. Jídelníček se neustále obměňuje a pokaždé mají jiné dobroty.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naše farma včera velmi mile překvapila, byly časy, kdy jsme tento podnik při našich rodinných posezeních začali vynechávat pro ne zrovna dobré zkušenosti s kvalitou a složením jídla a pro ne vždy empatickou obsluhu. Odvahu to znovu v tomto podniku zkusit vyvolala až potřeba uplatnit voucher (s blížící se expirací), ale vyplatilo se byli jsme všichni velmi spokojeni s jídlem i obsluhou.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO