Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 70x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Naše farma

Přehled hodnocení
85% celkově
84% personál
84% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 25x
4 39x
3 4x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace nás přilákala akce Dny slovenské kuchyně a nebyli jsme zklamáni. Vysoký standart obsluhu spolu s kvalitním jídlem, je zde již trvalou hodnotou. Čtyři různá jídla z akční nabídky a všichni velice spokojeni. Aby to byla za jídlo 5 - musel by být moučník (pirohy) více TOP.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vybrali jsme si jehněčí týden. Jehněčí paštika byla výborná, kotletky byly dvě a jedna hodně smrděla beraninou, určitě to nebylo jehně, ale kuchař vše napravil. Jen nás mrzel dezert. Ze tří druhů byly dva vyloženě čokoládové, a poslední z vaječného likéru. To je nabídka pro někoho, kdo nemá čokoládu rád, hodně omezená. Přesto byly dezerty ale dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace nás příjemně překvapila.Krásné prostředí, příjemná obsluha, která se o nás celý večer moc hezky starala.Jídlo bylo výborné a dostali jsme i pozornost podniku , která nás velmi potěšila.Rádi se do této restaurace vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Na této restauraci se mi líbí, že k běžné nabídce dělají i speciální týdny. My se nechali nalákat na jehněčí týden. Bylo to mňamózní! Maso bylo jako dortíček, měkoučké,úplně se rozpadalo. Prostředí krásné, obsluha velmi milá. Určitě zajdeme zas :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Možná jsme čekali maličko víc, nicméně oceňujeme klidné a příjemné prostředí v centru, pěkný výběr jídel a především výborné pivo. Jídlo nám chutnalo, obsluha byla milá a rychlá.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Byla to prostě balada. Když se sejde vše v jeden čas (prostředí, obsluha) a je to podpořeno vynikajícím jídlem, tak je to výhra. Hráškový krém skvostný, telecí terinka měkoučká a delikatesní, parmazánová krusta na krůtích medailoncích byl vykající nápad.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Na tuto restauraci jsem dostala tip a šli jsme na steak. Jídlo bylo vynikající, vřele doporučuji. Jídel je pár, koukněte na internet, kde je aktuální nabídka. Mají i týdenní akce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S návštěvou restaurace Naše farma jsme byli spokojeni. Speciální týden vepřových specialit splnil naše očekávání. Výborná panenka s houbami, milá obsluha. Nekuřácké prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Naše Farma má velmi hezký interiér a krásnou atmosféru. Obsluha je velice milá a ochotná. Jídlo bylo výborné a velké porce. Celkový dojem na jedničku s hvězdičkou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bohužel jsme měli smůlu a podařilo se nám opět narazit na stejné jídlo, jako jsme měli na polední menu posledně. To ovšem neznamená, že by nám nechutnalo, popř., že by špatně fungovala obsluha. maximální spokojenost.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO