Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 31x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Naše farma

Přehled hodnocení
85% celkově
83% personál
85% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 14x
3 3x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci Naše farma se nám velice líbilo. Prostředí je čisté a hezké. Personál ochotný a jídlo vynikající. Potěšila nás týdenní nabídka dýňových specialit. Do restaurace se rádi vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše farma je příjemná restaurace v centru Českých Budějovic. Prostředí, personál i jídlo jsou na vysoké úrovni. Ceny jsou zde přijatelné. Rádi se do tohoto podniku vrátíme.
Restaurace Naše farma Restaurace Naše farma
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsem navštívil v krátké době podruhé. I tentokrát jsem byl velice spokojený. Opět milá obsluha a velice chutné jídlo. Měl jsem candáta a byl moc dobrý!!! Doporučuji restauraci vyzkoušet. Stojí o ta to!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva v tomto podniku...je pro nás jako návrat do prověřeného, nedá se úplně spolehnout na to, že jídlo bude bez "otazníků", ale protože bylo většinou velmi chutné. rádi se vracíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Týden skopových specialit jsme si nemohli nechat ujít. I když tady je vlastně jedno, co nabízí. Všechny komponenty - obsluha, prostředí i jídlo ve vzácné symbióze - vynikající. Skopový hřebínek i špikovaná kýta, prostě vynikající. Vřele doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Opakovaná návštěva v tomto podniku...je to pro nás vždy s "překvapením" kombinace chutí. Jídla v jídelním lístku někdy vypadají jako "klasika", ale konečný výsledek většinou mile překvapí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na doporučení přátel jsem tuto restauraci navštívil poprvé. Překvapilo mě velmi příjemné prostředí,velice milá a profesionální obsluha. S jídlem jsem byl také velmi spokojený. Proto doporučuji návštěvu restaurace i ostatním!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Neodolali jsme možnosti ochutnat restauraci s takovým kreditem nabídku čerstvé zvěřiny a opravdu jsme udělali dobře. Kančí na oba způsoby (špikovaná kýta, hřbet na grilu) výborné. Maso pevné a přitom měkoučké. Kvalitní příloha již klasika. Vřele doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Naše farma jsem byla poprvé, je to příjemné místo s dobrým jídlem i pitím, oceňuji obměnu nabídky dle sezónních produktů. Velice milý personál, ráda přijdu zase.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO