Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 100x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Naše farma

Přehled hodnocení
86% celkově
87% personál
87% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 44x
4 45x
3 7x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
po delším čase jsme opět zavítali do naší oblíbené restaurace a byli potěšeni, že se nic nezměnilo. Stále příjemná a milá obsluha, sympatické prostředí (už zase lze sedět venku) a jídlo pořád chutné a kvalitní. měli jsme klasiku )vepřový a telecí říze, brokolicový krém - bez chyby). Doporučujeme.
Celkově    
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Po delší době jsem opět navštívil tuto restauraci. Jako vždy milý personál,hlavně mladý číšník. Ovšem jídlo bylo dnes obrovské zklamání!!! Hovězí s chrestem-maso absolutně vysušené, nevzhledně vypadající a skoro žádný sos. Skoro nepoživatelné!!! Hamburger absolutně to samé. Myslím,že to ani nemohl vařit kuchař. A pokud ano,tak je to dost smutné! Proto svou příští návštěvu budu asi hodně zvažovat. A všem ostatním ji bohužel po dnešním zážitku nedoporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento podnik navstevuji celkem pravidelně. Vždy jsem velice spokojen s příjemnou a profesionální obsluhou! A jako bonus_pokazde velmi chutné a dobře vypadající jídlo! Proto doporučuji návštěvu této restaurace!!!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Personál s absolutním nezájmem a nechutí obsluhovat. Prostředí obyčejné, nijak výjimečné. Jídlo nedochucené, obyčejné, maso vysušené, téměř bez chuti a bez omáčky. Silně nedoporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace Naše farma je náš oblíbený podnik. Je zde velmi příjemné a klidné prostředí, ochotný a usměvavý personál i výborná kuchyně. Jídelníček se neustále obměňuje a pokaždé mají jiné dobroty.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naše farma včera velmi mile překvapila, byly časy, kdy jsme tento podnik při našich rodinných posezeních začali vynechávat pro ne zrovna dobré zkušenosti s kvalitou a složením jídla a pro ne vždy empatickou obsluhu. Odvahu to znovu v tomto podniku zkusit vyvolala až potřeba uplatnit voucher (s blížící se expirací), ale vyplatilo se byli jsme všichni velmi spokojeni s jídlem i obsluhou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy výborné. Doporučuji.
Restaurace Naše farma
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Naše farma je naše oblíbená restaurace. Vždy se zde skvěle najíme. Je zde velmi příjemné prostředí a velmi ochotný personál. Moc rádi se sem vždy vracíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili u příležitosti sněz co můžeš. Večeře formou rautu byla chutná, restaurace nabízela několik druhů předkrmů, hlavních chodů i dezertů.
Restaurace Naše farma Restaurace Naše farma Restaurace Naše farma Restaurace Naše farma

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO