Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 51x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Naše farma

Přehled hodnocení
84% celkově
82% personál
84% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 25x
3 4x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naše farma vcelku příjemně překvapila. Jak prostředí, tak i obsluha a jídlo. Jídlo cenově lehce nadprůměrné, chuťově velmi dobré, snad jen porce by mohly mít vydatnější přílohu. Nabídku na jídelním lístku zachraňují tematické týdny. Příjemné je nekuřácké prostředí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Budu se opakovat. V tomto podniku je pro mě pouze jedna změna - týdenní akce na jídelníčku. Jinak je to stále "stejná písnička" - ochotný a milý personál, příjemné prostředí a výborná kuchyně. Doufám, že je EET "nezavře".
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Při poslední návštěvě Naší farmy bylo jídlo, pítí a prostředí více jak vynikající a příjemné. Mile překvapil zejména čerstvý dort s borůvkovotvarohovou vrstvou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrát jsme zvolili hamburger a byli jsme opět velmi spokojeni. Standartně kvalitní obsluha, příjemné prostředí a ta porce se snad nedala ani zvládnout. Doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V Naší farmě jsme poprvé zaznamenali hody z bažanta, a tak jsme vyzkoušeli menu - připravené menu bylo velmi zajímavé chuti, ne zcela obvyklé. "Sladká tečka" ke kávě - velmi dobrá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V rámci akční nabídky jsme využili možnost ochutnat pokrmy z bažanta. „BULL SHOT“ - SILNÝ BAŽANTÍ VÝVAR S KŘEPELČÍM VAJÍČKEM A SHERRY a KONFITOVANÉ BAŽANTÍ STEHNO S OMÁČKOU Z PORTSKÉHO VÍNA A BYLINKOVÝM BULGUREM.
Restaurace Naše farma Restaurace Naše farma
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěvu restaurace Naše farma jsme si velmi užili. Příjemné prostředí, vynikající jídlo i zákusek, milá obsluha. Vše se nám líbilo a rádi se sem zase vrátíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Polévka nebyla dostatečně teplá. Všechna jídla jsme si museli dosolovat. Ale je to lepší než přesolené. Celkově nám chutnalo, možná návštěvu zase někdy zopakujeme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvujeme často, tentokrát jsme byli na Svatomartinském menu a bylo to výborné, klasické recepty v moderním pojetí a za dobrou cenu. Doporučuji...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Naše farma připravila " vepřové hody", mnoho zajímavých kombinací i tradiční jídla. Dostatek soukromí v podvečer naší návštěvy v této útulné restauraci.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO