Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 100x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Naše farma

Restaurace Naše farma je společným projektem několika jihočeských farem z podhůří Novohradských hor a České Kanady.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
po delším čase jsme opět zavítali do naší oblíbené restaurace a byli potěšeni, že se nic nezměnilo. Stále příjemná a milá obsluha, sympatické prostředí (už zase lze sedět venku) a jídlo pořád chutné a kvalitní. měli jsme klasiku )vepřový a telecí říze, brokolicový krém - bez chyby). Doporučujeme.
Celkově    
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Po delší době jsem opět navštívil tuto restauraci. Jako vždy milý personál,hlavně mladý číšník. Ovšem jídlo bylo dnes obrovské zklamání!!! Hovězí s chrestem-maso absolutně vysušené, nevzhledně vypadající a skoro žádný sos. Skoro nepoživatelné!!! Hamburger absolutně to samé. Myslím,že to ani nemohl vařit kuchař. A pokud ano,tak je to dost smutné! Proto svou příští návštěvu budu asi hodně zvažovat. A všem ostatním ji bohužel po dnešním zážitku nedoporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento podnik navstevuji celkem pravidelně. Vždy jsem velice spokojen s příjemnou a profesionální obsluhou! A jako bonus_pokazde velmi chutné a dobře vypadající jídlo! Proto doporučuji návštěvu této restaurace!!!
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO