Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 71x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Naše farma

Restaurace Naše farma je společným projektem několika jihočeských farem z podhůří Novohradských hor a České Kanady.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Rodinný oběd se vydařil, neboť byl podpořen perfektním servisem a výborným jídlem. Tagliatele s grilovanou zeleninou byly opravdu výborné. Rovněž čočkový krém s křupavou slaninou neměl chybu. Určitě se brzy zastavíme na oběd znovu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace nás přilákala akce Dny slovenské kuchyně a nebyli jsme zklamáni. Vysoký standart obsluhu spolu s kvalitním jídlem, je zde již trvalou hodnotou. Čtyři různá jídla z akční nabídky a všichni velice spokojeni. Aby to byla za jídlo 5 - musel by být moučník (pirohy) více TOP.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vybrali jsme si jehněčí týden. Jehněčí paštika byla výborná, kotletky byly dvě a jedna hodně smrděla beraninou, určitě to nebylo jehně, ale kuchař vše napravil. Jen nás mrzel dezert. Ze tří druhů byly dva vyloženě čokoládové, a poslední z vaječného likéru. To je nabídka pro někoho, kdo nemá čokoládu rád, hodně omezená. Přesto byly dezerty ale dobré.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO