Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 101x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Národní kavárna

Národní kavárna je místem, jež bylo svědkem společenského a kulturního dění už od přelomu 19. a 20. století, kdy byla Národní kavárna založena. Na místě, kde se scházeli milovníci kavárenského života jejichž životní příběhy se staly inspirací mnoha literárních a divadelních děl. 

Znovuobnovená provrepubliková kavárna servíruje kávu Nespresso a kompletní sortiment teplých a studených nápojů. Podávají se zde snídaně, obědy i večeře.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Po dnešní návštěvě mohu s klidem říct, že již znovu nenavštívím. Jídlo dobré, pití taktéž. Místo je příjemné na pracovní schůzku i klidně rande, ale obsluha je naprosto beznadějná. Čekání na to než za námi vůbec přišla obsluha ( víc než 10 minut ) bylo naprosto zoufalé. A to upozorňuji, že měli kavárnu plnou tak z poloviny a obsluha nás měla díky pozici stolu neustále na očích. To samé čekání na objednávku. Na obyčejnou kávu a domáci limonádu jsme čekali téměř 20 minut až jsme již mysleli, že na nás zapomněli. Takové chování bych v rámci možnosti dokázal pochopit ve chvíli, kdyby celý podnikk praskal ve švech. Na jejich obranu byli milý a ochotní. Jen to všechno strašně trvalo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy jsme byli spokojeni. Měli jsme krásný box u okna. Kávy , čaj - spokojenost . Dali jsme si párky a byly výborné. Takže až zase půjdeme do divadla , určitě se zastavíme !
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO