Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 79x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Národní kavárna

Znovuobnovená provrepubliková kavárna na Národní třídě. Servírují zde kávu Nespresso a kompletní sortiment teplých a studených nápojů. Podává se zde snídaně, obědy i večeře.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Dnes jsem byl s manželkou na večeři ve velmi pěkné podniku v centru Prahy. Byl jsem velmi spokojený s ochotnou a pozornou obsluhou, jmenovitě Nikolou a Lucií. I jídlo bylo velmi dobré, drobné nedostatky nestojí za řeč. Jediné s čím se musí počítat je poněkud vyšší cenová hladina, pokud si však nebude moc vymýšlet, tak tisícovka pro 2 osoby vám bude stačit, Pokud půjdete na večeři, tak doporučuji si rezervovat větší stoly, ty malé kulaté jsou dobré pouze na kávu a dezert. Návštěvu podniku rozhodně doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Rádi se do této kavárny vracíme, líbí se nám prostředí obsluha je vždy perfektní, ochotná, usměvavá. Z menu se těžko něco ohodnotí lépe a něco hůře, zkráceně cokoliv jsme si objednali bylo výborné a žádné jídlo nemůžu hodnotit jako špatné. Takže Váš podnik je vynikající a doporučuji každému kdo jde okolo.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO