Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Naproseku

Moderní kuchyně z výhradně čerstvých surovin. Sezonní nabídky, denní i speciální menu. Stáčené prosecco, které si můžete vzít i s sebou. Kvalitní moravská vína od malých poctivých vinařů. Výborná káva s domácím dortíkem, domácí limonády a další sezonní speciality. Řízené degustace, rezervace prostor pro oslavy, svatby, firemní akce a další.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S kamarádkou pocházíme z Pardubic, rozhodly jsme se udělat si hezký výlet do nedalekých Sezemic - na doporučení jsme zajely k vám, daly si výborný salátek, kamarádka zvěřinu, paštiku a moc nám vše chutnalo. Doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Čisté a exkluzivní prostředí, jídlo na vysoké úrovni, jak vzhledově tak chuťově. Profesionální obsluha a velmi dobré víno - i rozlévané. Zajímavé je prosecco. Velmi dopoučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný pečený švestkový čaj,k večeři padla volba na husí jatýrka a candáta..Oboje výborné,jen bych k rybě uvítal kousek citronu,ale to není nic fatálního.Restauraci určitě doporučuji
Restaurace Naproseku Restaurace Naproseku
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO