Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Náplavka café & music bar

Nový café & music bar v Hradci Králové, jehož cílem je znovu probudit zapomenuté Genius Loci Hradecké náplavky jako místa kultury, umění, společné zábavy a posezení. 

Recenze restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 1
Oproti naší návštěvě v zimě uvnitř je posezení venku na zahrádce na úrovni pivnice 4. cenové skupiny. Sklo není uklizeno a stoly i židle jsou ulepené. Vzhledem k tomu, že 2 deci vína no name tady stojí 47 Kč ,by si restaurace svých hostů měla vážit. Už nikdy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do toho baru jsme vyrazili na základě dobrých recenzí od přátel a rozhodně jsem nelitovali. Ceny jsou příznivé, personál milý a ochotný. O naší rezervaci věděl a usadil nás ke stolu. Moc doporučujeme a určitě se sem rádi vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Music bar Náplavka je industriální bar s výbornou atmosférou, kde mají výborně ošetřenou plzeŃ. jE TAM VÝBORNÁ HUDBA, KTERÁ JE nevtíravá a dělá čest názvu Music Bar.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO