Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 37x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Namaste

Přehled hodnocení
93% celkově
94% personál
93% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 23x
4 11x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prijemne posezeni v sympatickem, zajimavem prostredi. Doneseni jidla trvalo trosku dele. Obsluha mila. Nemoznost platby kartou, coz vidim v roce 2016 jako velke minus.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo zase nekromisně dobré a moje oblíbená kombinace jehněčího z Tandoori pece a indické česnekové placky nezklamaly! Prostředí je moc pěkné a hezky nazdobené. Navíc je tam klid a žádný signál...takže nikdo neruší. Obsluha je ok.
Restaurace Namaste
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc hezká indická restaurace s příjemnou obsluhou. Pestrý výběr jídel, která jsou naprosto vynikající. Pozor, v restauraci se nedá platit kartou. Vřele doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace Namaste jsme si zašli na oběd a byli jsem moc spokojeni. Prostředí je tématické a útulné. Personál milý a rychlý. Polední menu se pohybuje ve velice přiznivé cenové hladině a porce jsou dostačující. Doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo jako vždy moc dobré. Pravidelně si zde dávám Chicken Masala a můžu jedině doporučit. Porce jsou dost velké a syté. Během oběda kolem 12 hodiny doporučuji udělat rezervaci, bývá tam celkem plno a míst zase tolik není.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná indická restaurace v samém srdci Pardubic na Pernštýnském náměstí. Možnost posezení na venkovní zahrádce. Restaurace je moc hezky vybavena, milý a ochotný personál, ceny přiměřené. Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět skvělý kulinářský zážitek při navštívení nejlepší indické restaurace v Pardubicích. Moc hezká venkovní zahrádka, obsluha jako vždy milá. Trošku nové polední menu, ze kterého jsme si ale jako vždy vybrali a byli jsme moc spokojeni. Doporučujeme!
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Indické jídlo mám moc ráda...asi nejvíce ty jejich placky a tady je výběr úplně fajnový. Doporučuji česnekovou nebo sladkou s kokosem a mandlemi. Oceňuji, že se tu nají i vegetariáni. A naopak na výběr je několik druhů mas a když se jako já nemůžete rozhodnout...tak tu mají i různé mixy. Mně nejvíce ale chutnalo popravdě jehněčí z pece bez omáčky. Ale i různé omáčkové pokrmy nejsou špatné. Jediné, co mě mrzí, že nemají příliš mnoho dezertů. A příprava jídla chvíli trvá, ale vynahradí Vám to krásný a tematický interiér.
Restaurace Namaste Restaurace Namaste

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO