Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 31x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Namaste

Přehled hodnocení
95% celkově
95% personál
94% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 9x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná indická restaurace v samém srdci Pardubic na Pernštýnském náměstí. Možnost posezení na venkovní zahrádce. Restaurace je moc hezky vybavena, milý a ochotný personál, ceny přiměřené. Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět skvělý kulinářský zážitek při navštívení nejlepší indické restaurace v Pardubicích. Moc hezká venkovní zahrádka, obsluha jako vždy milá. Trošku nové polední menu, ze kterého jsme si ale jako vždy vybrali a byli jsme moc spokojeni. Doporučujeme!
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Indické jídlo mám moc ráda...asi nejvíce ty jejich placky a tady je výběr úplně fajnový. Doporučuji česnekovou nebo sladkou s kokosem a mandlemi. Oceňuji, že se tu nají i vegetariáni. A naopak na výběr je několik druhů mas a když se jako já nemůžete rozhodnout...tak tu mají i různé mixy. Mně nejvíce ale chutnalo popravdě jehněčí z pece bez omáčky. Ale i různé omáčkové pokrmy nejsou špatné. Jediné, co mě mrzí, že nemají příliš mnoho dezertů. A příprava jídla chvíli trvá, ale vynahradí Vám to krásný a tematický interiér.
Restaurace Namaste Restaurace Namaste
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy skvělý kulinířský zážitek. Skvělé jídlo za výborné ceny (polední menu), sympatická a profesionální obsluha. Prostředí moc hezké, v parných dnech je zde velice příjemně. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Namaste na Pernštýnském náměstí je určitě nejlepší indickou restaurací v Pardubicích. Velký výběr jídel, exkluzivní prostředí a milý personál. Ceny jsou příznivé. V době oběda doporučuji udělat rezervaci, protože zde bývá plno. Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace chodíme pravidelně. Jídlo skvělé a vybere si opravdu každý. Ochotný personál a přiznivé ceny. Možnost posezení na venkovní zahrádce je příjemný bonus. Restauraci můžeme doporučit!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Indickou restauraci Namaste na Pernštýnském náměstí jsme si oblíbili a chodíme sem často. Jídlo je vždy vynikající, velmi příjemná atmosféra, milá a pozorná obsluha, ceny přívětivé. Kolem oběda doporučejeme udělat rezervaci, protože zde bývá plno. Doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět skvěle jídlo. Je treba se nebát novych chuti
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborná indická kuchyně. Výběr bohatý, ale jídla jsou dost podobná. Bohužel se nedalo platit kartou.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO