Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 43x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Namaskar

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Prostredie je pekne, personal mily, ale v Brne som uz mal omnoho chutnejsie indicke jedlo. Nemyslim si, ze by to bolo nestastnym vyberom, preto v buducnosti uprednostnim inu indicku restauraciu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Milovníci indické kuchyně si tady najdou své. Z nabídky indických restaurací v Brně u nás tato vyhrává vhodnou polohou a parkováním, ale i milou obsluhou a dobrým jídlem.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Namaskar je velmi příjemná restaurace. Prostředí zcela odpovídá indické kuchyni, resp. indickým restauracím. Nabídka jídel velmi bohatá, veškeré pokrmy byly velmi chutné. Oceňujeme i krátkou dobu přípravy.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Namaskar je příjemná restaurace. Prostředí zcela odpovídá indické kuchyni, resp. indickým restauracím. Nabídka jídel velmi bohatá, veškeré pokrmy byly velmi chutné. Oceňujeme i krátkou dobu přípravy.
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Děkujeme kuchaři z indické restaurace Namaskar za skutečně vymazlené menu o 3 chodech. Lepší vindaloo než v Namaskaru jsme zatím v jiné restauraci neměli. Děkujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 5
Tentokrát jsme se do indické restaurace Namaskar v Brně - Židenících vypravili na 3 chodové menu ze Slevomatu a byli jsme opravdu spokojeni. Děkujeme, přijdeme zase.
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 5
Děkujeme kuchaři z Indické restaurace Namaskar za výborné několikachodové menu indických specialit. I když jsme jejich názvy slyšeli asi poprvé, chutnaly výborně.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Židenická restaurace Namaskar patří mezi moje oblíbené podniky a ani dnes jsme nebyli zklamáni. Kromě výběrz z jídelního lístku chválíme i slušný výběr poledního menu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli poprvé, vybavení je obyčejnější. Obsluha byla milá a ochotná. Jídlo bylo velice dobré a chutné jen na nás trošku víc ostřejší, takže to pak trošku přebíjí chuť samotného jídla.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jehněci bylo moc dobré omáčka trochu více kari a chléb nam vynikající. Polévka zvláštní, ale dobrá. Příprava jídla trvá více než hodinu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO