Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

0 fotografií

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl
Na mapě

Informace NÁDRAŽNÍ TANKOVNA SMÍCHOV

NÁDRAŽNÍ TANKOVNA SMÍCHOV bude restaurací, která se zaměří na kvalitní českou gastronomii, kterou nabídne v rekonstruovaném, a přesto stále ikonickém prostoru nádraží. Restaurace bude hlavní baštou skupiny SMICHOVSKÁ RESTAURAČNÍ GROUP.

Budou nabízet nejen široké portfolio denní a večerní nabídky, ale podávat se budou i snídaně. V prostorách nově zařízené kuchyně pro vás každý den napečeme čerstvé pečivo a samozřejmostí budou i naše uzenářské výrobky. Už ráno si budete moci zajít například na držkovou či páreček s ještě teplým rohlíčkem či chlebem.

I v kultuře čepu a podávání piva dojde ke změně. Za pomoci nejmodernějších technologií budeme čepovat pivo v ideálních mírách a teplotách. Samozřejmostí pak budou chladící vany na pivní sklo.Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba