Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec Nad Šárkou

Přehled hodnocení
77% celkově
83% personál
74% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace začala být nedávno celá nekuřácká takže posezení zde velmi příjemné, k výběru máte několik druhu piv z místního pivovaru. Pestrý jídelní lístek s tradiční českou kuchyní. Cenově je restaurace dostupná takže doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Libocký pivovárek je docela častý cíl našich pivních potřeb. Tentokrát jsme si moc pochutnali, a to hlavně na skvělém prejtu. Piva byla taky výtečná, takže brzy přijdeme zase.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná nekuřácká restaurace s několika druhy piv. Jídlo velmi dobré, personál příjemný, ceny příznivé, ideální posezení s přáteli. Restauraci určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný výběr piv. Jídlo jako vždy hodně dobré. Místní řízky a žebra nezklamou nikdy. Dostupnost MHD a blízkost koupaliště. Možnost příjemné zahrádky. Personál milý.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po ochutnávce všech piv na čepu, jednoznačný favorit ŠÁRKA. Dále doporučuji Ctirada, Rezka, AK-47. Na pivu NEKLAD by se dalo ještě asi zapracovat.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Hostinec nad Sarkou je pivovar, ktoreho prostredie vyzera ale ako uplne obycajna priemerna hospoda. Vyber z menu aj kvalita gastronomie je hodne priemerna. Na druhej strane musim pochvalit velmi prijemneho casnika ako aj ich domace pivo.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO