Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec Nad Šárkou

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dejvická klasika, výborné pivo z Liboce, řada větších či menších (a dobrých!) jídel, které se k pivu velmi dobře hodí. Určitě stojí za návštěvu, třeba po procházce Divokou Šárkou
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace jsme zašli se spolužáky v rámci naší Pivní turistiky po pražských minipivovarech. Z nabízených piv jsme nejvíc ocenili Šárku a Ctirada. Na závěr jsme si pěkně popovídali i s panem majitelem a sládkem v jedné osobě. Pochválili jsme jak pivo a jídlo, tak i ochotnou a milou obsluhu. Budeme se sem při našich výletech do Šárky určitě vracet.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Proměna v nekurackou restauraci určitě prospěla. Stále mají výborné pivo z Libockeho pivovaru, široký výběr menších i větších jídel k pivu, zůstaly i místní klasiky v podobě rizku pres celý talíř.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace začala být nedávno celá nekuřácká takže posezení zde velmi příjemné, k výběru máte několik druhu piv z místního pivovaru. Pestrý jídelní lístek s tradiční českou kuchyní. Cenově je restaurace dostupná takže doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Libocký pivovárek je docela častý cíl našich pivních potřeb. Tentokrát jsme si moc pochutnali, a to hlavně na skvělém prejtu. Piva byla taky výtečná, takže brzy přijdeme zase.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná nekuřácká restaurace s několika druhy piv. Jídlo velmi dobré, personál příjemný, ceny příznivé, ideální posezení s přáteli. Restauraci určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný výběr piv. Jídlo jako vždy hodně dobré. Místní řízky a žebra nezklamou nikdy. Dostupnost MHD a blízkost koupaliště. Možnost příjemné zahrádky. Personál milý.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po ochutnávce všech piv na čepu, jednoznačný favorit ŠÁRKA. Dále doporučuji Ctirada, Rezka, AK-47. Na pivu NEKLAD by se dalo ještě asi zapracovat.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Hostinec nad Sarkou je pivovar, ktoreho prostredie vyzera ale ako uplne obycajna priemerna hospoda. Vyber z menu aj kvalita gastronomie je hodne priemerna. Na druhej strane musim pochvalit velmi prijemneho casnika ako aj ich domace pivo.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO