Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec Nad Šárkou

Přehled hodnocení
82% celkově
88% personál
80% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Proměna v nekurackou restauraci určitě prospěla. Stále mají výborné pivo z Libockeho pivovaru, široký výběr menších i větších jídel k pivu, zůstaly i místní klasiky v podobě rizku pres celý talíř.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace začala být nedávno celá nekuřácká takže posezení zde velmi příjemné, k výběru máte několik druhu piv z místního pivovaru. Pestrý jídelní lístek s tradiční českou kuchyní. Cenově je restaurace dostupná takže doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Libocký pivovárek je docela častý cíl našich pivních potřeb. Tentokrát jsme si moc pochutnali, a to hlavně na skvělém prejtu. Piva byla taky výtečná, takže brzy přijdeme zase.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná nekuřácká restaurace s několika druhy piv. Jídlo velmi dobré, personál příjemný, ceny příznivé, ideální posezení s přáteli. Restauraci určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný výběr piv. Jídlo jako vždy hodně dobré. Místní řízky a žebra nezklamou nikdy. Dostupnost MHD a blízkost koupaliště. Možnost příjemné zahrádky. Personál milý.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po ochutnávce všech piv na čepu, jednoznačný favorit ŠÁRKA. Dále doporučuji Ctirada, Rezka, AK-47. Na pivu NEKLAD by se dalo ještě asi zapracovat.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Hostinec nad Sarkou je pivovar, ktoreho prostredie vyzera ale ako uplne obycajna priemerna hospoda. Vyber z menu aj kvalita gastronomie je hodne priemerna. Na druhej strane musim pochvalit velmi prijemneho casnika ako aj ich domace pivo.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO