Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec Nad Šárkou

Provoz restaurace, která nabízí pořádání svateb, dětských večírků a zajištění kompletního cateringu. Čepují pivo z vlastního pivovaru a samozřejmostí je i denní menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace jsme zašli se spolužáky v rámci naší Pivní turistiky po pražských minipivovarech. Z nabízených piv jsme nejvíc ocenili Šárku a Ctirada. Na závěr jsme si pěkně popovídali i s panem majitelem a sládkem v jedné osobě. Pochválili jsme jak pivo a jídlo, tak i ochotnou a milou obsluhu. Budeme se sem při našich výletech do Šárky určitě vracet.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Proměna v nekurackou restauraci určitě prospěla. Stále mají výborné pivo z Libockeho pivovaru, široký výběr menších i větších jídel k pivu, zůstaly i místní klasiky v podobě rizku pres celý talíř.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO