Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Nacafe

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezká kavárna, s příjemným personálem, káva i zákusky velice dobré. V současné době ještě stále uspokojí kuřáckou část návštěvníků odděleným prostorem pro jejich vášeň. Rád se tu zase někdy zastavím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět jsme nebyli zklamaní! Pokaždé nás obsluhoval sice někdo jiný, ale chválím profesionální přístup a ochotu. Obsluhující byl velmi milý, usměvavý a vyšel vstříc i k osobním požadavkům, co se týkalo malých změn objednanýho jídla :) asi jsme si našly favorita v kavárnách, děkujem!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět jsme byli příjemně překvapeni. Všímavá a ochotná obsluha, kafe i čaje skvělý, škoda jen, že už došel cheesecake a mrkvový dort :( jinak sýrová pomazánka byla ok (y)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vstřícná a ochotná obsluha, mrkvový dort, cheesecake, kávičky i limo byli vynikající. Pohodlné a příjemné prostředí, rozhodně za nedlouho plánujeme znovu navštívit!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Neuvěřitelně milé, rodinné prostředí! Přátelská a velmi ochotná obsluha, která se perfektně stará o zákazníky! I přes oficiální zavírací dobu je možné se v podniku zdržet déle.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO