Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Nacafe

Přijďte si posedět do příjemně intimního prostředí kavárny, kde si můžete vychutnat šálek výběrové kávy z české pražírny Yakima Coffee. Pokud nejste milovníkem kávy, vyberete si jistě z nabídky kvalitních čajů, čerstvých domácích limonád, moravských i zahraničních vín, či alkoholických nápojů. K zakousnutí Vám zde nabídnou skvělé domácí koláče, dorty, quiche, sendviče nebo tapas. K dispozici je wi-fi připojení, denní tisk, časopisy, malá knihovna, deskové hry. Členitý interiér umožňuje také pořádání soukromých či kulturních akcí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezká kavárna, s příjemným personálem, káva i zákusky velice dobré. V současné době ještě stále uspokojí kuřáckou část návštěvníků odděleným prostorem pro jejich vášeň. Rád se tu zase někdy zastavím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět jsme nebyli zklamaní! Pokaždé nás obsluhoval sice někdo jiný, ale chválím profesionální přístup a ochotu. Obsluhující byl velmi milý, usměvavý a vyšel vstříc i k osobním požadavkům, co se týkalo malých změn objednanýho jídla :) asi jsme si našly favorita v kavárnách, děkujem!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO