Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Nacafe

Přijďte si posedět do příjemně intimního prostředí kavárny, kde si můžete vychutnat šálek výběrové kávy z české pražírny Yakima Coffee. Pokud nejste milovníkem kávy, vyberete si jistě z nabídky kvalitních čajů, čerstvých domácích limonád, moravských i zahraničních vín, či alkoholických nápojů. K zakousnutí Vám zde nabídnou skvělé domácí koláče, dorty, quiche, sendviče nebo tapas. K dispozici je wi-fi připojení, denní tisk, časopisy, malá knihovna, deskové hry. Členitý interiér umožňuje také pořádání soukromých či kulturních akcí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezká kavárna, s příjemným personálem, káva i zákusky velice dobré. V současné době ještě stále uspokojí kuřáckou část návštěvníků odděleným prostorem pro jejich vášeň. Rád se tu zase někdy zastavím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět jsme nebyli zklamaní! Pokaždé nás obsluhoval sice někdo jiný, ale chválím profesionální přístup a ochotu. Obsluhující byl velmi milý, usměvavý a vyšel vstříc i k osobním požadavkům, co se týkalo malých změn objednanýho jídla :) asi jsme si našly favorita v kavárnách, děkujem!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO