Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Žofíně

Restaurace Na Žofíně nabízí příjemné posezení. V letních teplých dnech určitě využijete zastřešenou zahrádku. Občas se na rožni točí i nějaká ta pečínka, které po sklence dobrého moku nejeden návštěvník neodolá. Zahrádka je vhodná i pro zaparkování kočárku nebo čtyřnohého přítele. Za nepřízně počasí můžete využít stylové pivnice. Zde je příjemné posezení s možností sledování televize. Již tradičně zde příznivci sportu sledují sportovní klání a pořádně fandí. Pokud nečekáte kulinářské speciality, jistě si vyberete ze skromného menu. Pokud pořádáte rodinné oslavy nebo podnikové rauty zajistí pro Vás soukromí v salonku až pro 40 osob, menu dle přání nebo občerstvení formou švédských stolů.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO