Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Závěrce

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát jsme si daly Na Závěrce polední menu. Guláš opravdu výborný, bramboráčky hodně mastné a zbytečně natočené v omáčce. Vepřo, knedlo, zelo, celkem dobré, jen maso spíše dušené než pečené. Obsluha pozorná.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná hospůdka v blízkosti Pražského hradu. Obsluha byla milá a všímavá. Točené pivo bylo výborné i za rozumnou cenu. I jídlo bylo dobré, jen by mohlo být teplejší. To nám trochu zkazilo dojem.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci Na Závěrce jsme navštívili na silvestra a celkem se nám tam líbilo. Křidýlka na grilu, byla krásně křupavá, ale byla absolutně bez chuti a také neslaná.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na Závěrce jsme byli na narozeninovém obědě. Obsluha byla milá a vstřícná. Některá krkovice na grilu byla dost krvavá, jiná O.K. Hranolky dobré. Pivo zde mají výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Závěrce se nám líbí. Je to taková tipická hospoda, kam se chodí na dobré pivo. Vaří zde dobře a obsluha je rychlá. Chodíme do kuřácké části, protože je příjemnější.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení s přáteli u velmi dobrých dvou druhů takových piv, jídelní lístek a jídlo velmi dobré navíc za lidové ceny, trochu mínus že nekuřácká část je hodně "odstrčená" vzadu restaurace, hlavní část je kuřácká. Obsluha byla příjemná.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo, grilovaná křidélka na lávě s domácí salsou, bylo opravdu velmi chutné. Jen nepříjemná paní servírka nám ho počítala o 10,- Kč dráž, než je uvedeno na jídelním lístku, ale naše blbost, že jsme se neozvali.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Na Závěrce má velice příjemnou atmosféru a všímavou a šikovnou obsluhu, která je zde už celou řadu let. Točí se zde výborné pivo a jídlo je tu chutné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Večírek s firmou, hospodský zážitek s velmi nadprůměrnýn jídlem (kuřecí křidélka na medu s chilli), bylo poměrně rychle hotové v pátek večer + rychlá a příjemná obsluha a k tomu dobré Svijany. Doporučuji ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná restaurace, kam se rádi vracíme na polední obědy. Přijemné prostředí a milá obsluha - vlastně stoprocentně odpovídá hodnocení 4/5 :-)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO