Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Na Vršku

Restaurace s nabídkou minutkové kuchyně, obědů a večeří. K dispozici je venkovní terasa s možností grilování. Podnik je skvělým místem pro pořádání akcí, svatebních hostin a narozeninových večírků. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Na doporučení jsem zajel s rodinou na večeři. Vše probíhalo dle mého očekávání. Útratu 1 963 Kč jsem platil kartou. Jelikož jsme byli s večeří a s jídlem spokojeni, dal jsem 100 Kč ,,spropitné". Až doma jsem si prohlédl účtenku a zjistil jsem, že ještě dnes vás s úsměvem bez mrknutí okradou. Místo 3 aperitivů vám namarkují 4 a místo 1 salátu namarkují 3 saláty. A proto vám všem radím, pokud si pojedete do této restaurace na jídlo zkontrolujte si účtenku ihned na místě ! Milan

milanhvezda@seznam.cz
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Lesní panna Marianna („vepřová panenka se žampiony, slaninou a divokým kořením“, 250g, 210 Kč) byla výborná.

vladanh
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba