Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 14x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Veselé 909

Přehled hodnocení
83% celkově
93% personál
81% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 11x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodím často, většinou na oběd. Výběr na jídelním lístku je vždy pestrý a plně uspokojí mé chutě a proto, když mám schůzku s přáteli vezmu je sem.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
obsluha je velmi ochotná a profesionální. Servis byl v době naší návštěvy také velmi svižný, podnik byl z poloviny plný. rezervace proběhla bezproblémově a byli jsme usazeni tak, aby jsme měli dostatek soukromí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Této restauraci nemám co vytknout. Obsluha velmi milá, jídlo vynikající. Každý si najde své. Jídlo velmi zdravé, lehké. Rádi se sem vrátíme a vyzkoušíme další chody. Doporučuji všem.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem zde s přítelkyni a byli jsme oba naprosto spokojení. Pozorná obsluha, hezké prostředí a hlavně chutné jídlo a pití. Všem kdo se chce dobře najíst vřele doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili na doporučení přátel. Obsluha byla od začátku milá a vycházela nám vstříc. Objednané jídlo bylo výborné a bez chyby. Návštěvu jsme zakončili chutným dezertem.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opravdu příjemné překvapení. V lokalitě, kde by dobrou hospodu pohledal, se jedná prakticky o zázrak. Příjemný personál, hezké prostředí, výborné pivo i jídlo. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Vecere byla naprosto vynikajici, vyborne dochucene! Ceny umerne a velmi rozumne. Prostredi je s hezkym designem a s napadem s otevrenou kuchyni, bohuzel to ale ma vliv na klima restaurace. Vsechno obleceni je bohuzel na vyprani. Mozna zlepsit odtah z kuchyne? Jinak neni co vytknout. A urcite prijdeme znovu!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byla to moje první návštěva s kamarády a všichni jsme byli velice spokojení. Prostředí jednoduché, ale útulné, milý personál a hlavně velmi chutné jídlo. Rozhodně to nebyla moje poslední návštěva.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zajímavý koncept. Kladně hodnotím prostředí podniku. Je zde velice útulno. Obsluha vstřícná a milá. Kvalita jídla na vysoké úrovni. Chutě se krásně doplňují. Pochutnali jsme si.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Do této restaurace chodím velmi rád, buď s přáteli nebo s rodinou. Jídlo mají vždy skvělé, obsluha je taky super i prostředí je vyhovující. Obzvlášť v létě se tady rád vracím. Doporučuji.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO