Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Václavce

Restaurace Na Václavce nabízí svým hostům svou slavnou historii, točil se zde film Příliš hlučná samota podle knihy Bohumila Hrabala, a současný moderní restaurační provoz. Přijďte si vychutnat tradiční českou kuchyni a pivo jako křen!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace nás velice pěkně překvapila. Mají dobrou plzeň, výborně vaří a hlavně mají krásnou zahrádku, kde se dá příjemně posedět s přáteli a pivem. Na záhrádce taky grilujou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Do tohoto podniku občas zajdeme na polední menu. Ceny jsou přiměřené, kvalita jídla celkem dobrá a obsluha se snaží. Není to žádná vysoká gastronomie, ale na oběd v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsem ochutnala polední menu a byla jsem spokojená. Jídlo mají velmi dobré, i když vývar byl trošku bez chuti. Hlavní chod ale vše dohnal. Ceny jsou velmi příjemné, stejně tak obsluha. Prostředí podniku je hezké, mají i zahrádku, ale nějak to pro mě nemá úplně tu správnou atmosféru, proto nedávám plný počet. Taky se zde špatně parkuje.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO