Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Vinárna Na Šťopce

Pálenkárna a vinárna „Na Šťopce“ navazuje na úspěšné tři roky kavárny „Café a gramofon“. Změna interiéru je minimální, dominantní změnou však je bohatá nabídka cenově dostupných a velmi kvalitních vín ve skupenství čepovaném i lahvovém. Bezkonkurenční je ovšem především prezentace, servírování, ochutnávky a prodej „do tašky“ pravých a nefalšovaných pálenek v promyšlené a vyvážené pestrosti. Podmanivá a cenově přijatelná nabídka zahrnující to nejlepší z moravských a českých palíren v nevídaném počtu více než sto různých druhů učiní z našeho/Vašeho podniku skutečné Království pálenek.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba